Poprzedni artykuł: Nowa kolekcja lakierów hybrydowych Tolerance by Indigo Nails Następny artykuł: Zestaw do hybryd do 150 złotych [przegląd]

Manicure hybrydowy dla krótkich paznokci

Makijaż, , tagi: manicure, manicure hybrydowy
W tych stylizacjach krótkie paznokcie będą wyglądały najlepiej. Zobacz nasze zestawienie manicure hybrydowego dla krótkich paznokci.

W dobie przedłużanych żelowych paznokci często zapominamy o tym, że krótkie paznokcie mogą być równie piękne. Gdy musimy skrócić płytkę, aby stała się zdrowsza, albo naturalnie jest ona krótka, obawiamy się o jej estetyczny wygląd. Zupełnie niepotrzebnie. Coraz więcej kobiet świadomie nie zapuszcza paznokci, bo manicure hybrydowy na krótkich paznokciach może być niezwykle kobiecy i efektowny. 

Czarny manicure hybrydowy na krótkich paznokciach

Jedynie na bardzo krótkich paznokciach czarny lakier hybrydowy wygląda elegancko. Na długich, szpiczastych może być zbyt wyzywający i jednoznacznie kojarzyć z klimatem Halloween. Dlatego gdy płytka nie wystaje poza opuszek, to jest to najlepszy czas na czarny manicure hybrydowy. Co prawda taki mani nie wydłuży palców, ale dopełni każdą stylizację. 

Źródło: Pinterest

Geometryczne zdobienia na krótkich paznokciach

Żadne zdobienie nie wygląda tak dobrze na krótkich paznokciach, jak geometryczne i abstrakcyjne wzory, a w szczególności... małe kropeczki. Warto dodać je do klasycznego manicure hybrydowego w kolorze zbliżonym do naturalnej płytki. Sprawi, że nudny mani będzie prawdziwym dziełem sztuki. 

Źródło: Instagram

Babyboomer na krótkich paznokciach

Manicure w odcieniach beżu i jasnego różu zawsze wydłuża płytkę paznokcia, ale jeszcze lepiej robi to gradient koloru. Dlatego posiadając krótkie paznokcie warto sprawić sobie hybrydowy ombre manicure w kolorze zbliżonym do płytki paznokcia, który płynnie przechodzi w biel - czyli manicure Baby Boomer

Źródło: Instagram

Neon na krótkich paznokciach

Moda na neonowy manicure nie przemija. Gdy płytka jest krótka, możemy zdecydować się na odważne i zwracające uwagę kolory, nawet jeśli zazwyczaj jesteśmy zachowawcze przy wykonywaniu manicure hybrydowego. Obiecujemy, neonowy lakier na krótkich paznokciach nigdy nie będzie wyglądał tandetnie i pokaże twoją znajomość trendów. 

Źródło: Instagram

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomoże wybrać ci najlepszy manicure hybrydowy dla krótkich paznokci. 

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 grudnia 2019, 20:29

Nasze propozycje