Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec zdradziła, dzięki jakim kosmetykom jej cera zawsze tak... Następny artykuł: Kultowy korektor do twarzy teraz jest prawie o połowę tańszy. Zakryje...

Marta Manowska na ściance pozowała bez makijażu. Jest nie do poznania!

Marta Manowska na jeden z eventów wybrała się w minimalnej ilości makijażu i... wyglądała, jak inna osoba. Poznałybyście ją od razu?

Marta Manowska ostatnio zaczęła eksperymentować z wizerunkiem. Prowadząca telewizyjne programy "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" dotąd była kojarzona z blond włosami, ale postanowiła zmienić fryzurę. W nowym, brązowym kolorze pojawiła się na gali Telekamery 2019 i wyglądała przepięknie. Manowska ostatnio ponownie pozowała na ściance w nowej fryzurze, ale... od włosów uwagę odciągał jej makijaż. A właściwie jego brak - w tak naturalnym wydaniu Manowskiej jeszcze nie widziałyśmy.

Marta Manowska bez makijażu

Marta Manowska w naturalnej odsłonie pojawiła się na licytacji sukienek na rzecz Fundacji Ronalda McDonalda. Prezenterka zdecydowała się na casualową stylizację i bardzo naturalny makijaż. Tak naturalny, że oczy gwiazdy właściwie zniknęły...

Przypuszczamy, że Marta ma na sobie jedynie podkład, bo na pierwszy rzut oka widać, że zrezygnowała z malowania oczu i brwi. Jest to dość zaskakujące, bo Manowską możemy kojarzyć z mocną oprawą oczu - zazwyczaj ma czarne kreski, doczepione rzęsy i zaznaczone brwi. To właśnie dlatego zdjęcia Marty w naturalnym makijażu są mocno zaskakujące - różnica w porównaniu do dotychczasowego looku gwiazdy jest ogromna.

Co myślicie o Marcie Manowskiej w naturalnej wersji? My lubimy ją w obu, bo najbardziej do twarzy jej jest z szerokim uśmiechem, a ten gości u niej zawsze. ;)

Zobacz także: Tak Marta Manowska wyglądała, zanim stała się sławna...

Źródło zdjęć: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 04:59

Zobacz także

Nasze propozycje