Poprzedni artykuł: Ten puder nawet w największe upały matowi skórę na 5-6 godzin Następny artykuł: Te kosmetyki przetrwają nie tylko największy upał, ale i kąpiel w base...

'Milk Bath Nails' – uroczy trend na paznokciach

Makijaż,
,
, tagi: paznokcie, manicure, paznokcie żelowe
Jesteś fanką delikatnych, kwiatowych aplikacji na paznokciach? W takim razie ten trend jest dla ciebie stworzony! Zobacz te piękne zdjęcia.

Ten manicure to jak kąpiel w płatkach róż. Dosłownie - paznokcie wyglądają jakby były zanurzone w mlecznej cieczy, a dodatkowe zdobienia do złudzenia przypominają prawdziwe kwiaty.

Paznokcie w stylu Milk Bath

Milk Bath nails to przeniesienie mlecznej kąpieli na paznokcie. Ten manicure jest czasochłonny, ale zdecydowanie wart wysiłku. Daje tak unikalny i uroczy efekt, że gwarantujemy - każdy będzie zwracał uwagę na to zdobienie.

Artystyczny trend zapoczątkowała stylistka paznokci gwiazd takich jak Blake Lively czy Jennifer Lopez. Maniciurzystka Elle w rozmowie z PopSugar wyjaśnia, że Milki Bath nails to akrylowe paznokcie, gdzie kolorowe kwiaty są dosłowne wtopione w mleczną warstwę żelu.  

Zobacz także: Akwarelowe dzieła sztuki na paznokciach. Ich wykonanie jest prostsze niż myślisz!

Najlepsze jest to, że mleczne paznokcie wyglądają dobrze na każdej długości płytki, niezależnie od kształtu. Zatopienie suszonych kwiatów w żelu będzie wymagało niestety więcej wprawy, więc lepiej pozostawić to profesjonalistom. W domowych warunkach możemy wykonać geometryczne kształty pastelowym kolorem, a efekt końcowy będzie równie piękny. 

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, aby zainspirować się tym uroczym trendem. Być może jedno ze zdjęć zabierzecie ze sobą na najbliższą wizytę u manicurzystki ;) 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 19:34

Nasze propozycje