Poprzedni artykuł: Tej jesieni będziemy nosić... czarne usta! Następny artykuł: Ten rozświetlacz do ciała sprawi, że twoje nogi będą wyglądały na dłuż...

Internauci wyśmiewają najgorszej przedłużone paznokcie świata. Są przerażające!

Makijaż,
,
, tagi: manicure
Długie, szpiczaste, wymyślne, ze zbyt grubą warstwą żelu. Internautki dzielą się ze sobą zdjęciami najbardziej okropnych paznokciowych stylizacji.

Na facebookowej grupie o nazwie "That's it I'm nail shaming" jest ponad 80 tysięcy osób, które każdego dnia dzielą się ze sobą nieudanymi lub kontrowersyjnymi stylizacjami paznokci. Często są to nie tylko zdjęcia paznokci udostępnionych przez manicurzystki, ale także okropne stylizacje przyłapane gdzieś na ulicy i w komunikacji miejskiej. 

Zobacz także: Odważny pedicure to hit na Instagramie

Nail shaming - internautki dzielą się zdjęciami okropnych paznokci

Podobno o gustach się nie dyskutuje ale te dziewczyny z facebookowej grupy o paznokciach zdecydowanie to robią. Często komentują one złe wykonanie, niestaranność i brak higieny manicurzystek. Jednak przede wszystkim znajdziemy tam prawdziwe akrylowe perełki, jak 15-centymetrowe zielone paznokcie lub takie, dla których inspiracją były ciastka oreo.

Jesteście gotowe, aby to zobaczyć? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia najgorszych paznokci, jakie dziś albo i kiedykolwiek zobaczycie. 

Zobacz także: "Milk Bath Nails" Uroczy trend na paznokciach

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 17:29

Nasze propozycje