Poprzedni artykuł: Zwykły manicure odporny jak hybrydowy? Wystarczy, że użyjesz tego prod... Następny artykuł: Ten puder matuje na kilka godzin, maskuje pory i... wygładza blizny!

Najgorsze urodowe trendy 2017 roku, które oszpecą każdego!

Makijaż, , tagi: trendy 2017
Rok 2017 upłynął nam pod znakiem wyjątkowo dziwnych trendów w makijażu brwi, ekstrawaganckich koloryzacji włosów oraz... brzydkiego manicuru. Chcemy o nich szybko zapomnieć (zwłaszcza o numerze 2)

2017 rok w urodzie zapamiętamy nie tylko jako rok matowych ust oraz rozświetlania cery, ale także jao czas bardzo dziwacznych trendów, które zdobywały wielką popularność na Instagramie. Większość z nich zamiast upiększać, oszpecała, ale mimo wszystko mówiła o nich cała branża.

Najgorsze trendy w urodzie 2017 roku

Pierzaste brwi, falowane usta i... manicure z dodatkiem włosów - to tylko niektóre z najdziwniejszych trendów w urodzie, które pragniemy pożegnać razem z 2017 rokiem. Były tak dziwne, że aż nieprawdopodobne, a jednak zdobyły popularność. O jakich trendach mowa?

Zobacz także: To najlepsze wydłużające tusze do rzęs w 2017 roku! Nie będziesz potrzebowała sztucznych rzęs

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:17

Zobacz także

Nasze propozycje