Poprzedni artykuł: Kultowa mascara Better Than Sex doczekała się następcy? Ten tusz tworz... Następny artykuł: Tego kosmetyku nie używasz do brwi. A szkoda, może rozwiązać problem z...

Najlepsze bronzery do twarzy. Te produkty w KWC mają same pochwały!

Z okazji 18. urodzin portalu Wizaz.pl zapraszamy na zestawienie najlepszych bronzerów wszech czasów. Te kosmetyki w KWC chwalicie od lat!

W ciągu ostatnich 18 lat masową popularność zdobyło wiele makijażowych trendów, ale jeden z nich wybija się na pierwsze miejsce - mowa rzecz jasna o konturowaniu twarzy. Co prawda modelowanie twarzy przy pomocy pudrów brązujących było techniką od dawna stosowaną przez makijażystów, ale masową popularność zdobyło dopiero dzięki Kim Kardashian. Dziś większość z nas ma w swojej kosmetyczce bronzer, a nawet palety do konturowania. Jakie produkty na przestrzeni lat zdobyły największą popularność?

Najlepsze bronzery do twarzy

Dzięki ogromnej popularności konturowania twarzy na rynku nie brakuje dobrej jakości bronzerów. Z kategorii drogeryjnych najbardziej polecane są te z Kobo, a jeśli chcemy wydać więcej na bronzer możemy zdecydować się na kultową Ziemię Egipską lub bronzer Laguna marki Nars. Polecanych bronzerów w KWC jest jednak o wiele więcej - listę najlepszych znajdziecie w naszym KWC!

Zobacz także: Konturowanie twarzy - wizażystka zdradza swoje triki!

Zdjęcie: Pinterest

Wypróbuj hity z bazy Kosmetyk Wszech Czasów Wizaz.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 14:05

Zobacz także

Nasze propozycje