Poprzedni artykuł: Prosty trik na to, by matowa pomadka wyglądała dobrze przez cały dzień Następny artykuł: Czy jeden podkład może pasować do każdego typu urody, karnacji i… styl...

Najlepsze z najlepszych - te podkłady z perfumerii Sephora trzeba przetestować

Nie wyobrażamy sobie życia bez Sephory, a przede wszystkim - podkładów z perfumerii. Z okazji 20 urodzin Sephory wybieramy najlepsze podkłady z oferty.

W tym roku Sephora obchodzi swoje  20. urodziny w Polsce. W ciągu ostatnich lat w perfumerii pojawiły się nowe marki makijażowe i nareszcie możemy kupić kultowe produkty, które wcześniej w Polsce były niedostępne. My Sephorę uwielbiamy przede wszystkim za imponujący wybór podkładów do twarzy. Postanowiłyśmy przejrzeć ofertę perfumerii i wybrać dla was te najlepsze. Nie było łatwo, bo większość podkładów dostępnych w Sephorze cechuje fenomenalna jakość!

Najlepsze podkłady dostępne w Sephorze

Jeśli chcecie zainwestować w dobrej jakości podkład koniecznie wybierzcie się do pobliskiej Sephory. W perfumerii znajdziecie kultowe podkłady uwielbiane przez makijażystów, jak Estee Lauder Double Wear czy YSL All Hours, a także rewelacyjne podkłady marek, które w Sephorze dostępne są tylko na wyłączność.

Co również bardzo ważne - marki dostępne w Sephorze oferują ogromny wybór odcieni, dzięki czemu każda z nas znajdziecie coś dla siebie. A przy pomocy konsultantki kolor podkładu z pewnością zostanie idealnie zgrany z naszym odcieniem skóry.

Zobacz także: 6 hitowych kosmetyków z perfumerii Sephora według redakcji Wizaz.pl

Zdjęcia: materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 22:36

Nasze propozycje