Poprzedni artykuł: Sprawdź, co zrobić, żeby cera wyglądała idealnie, a jej pory były niew... Następny artykuł: Kultowa marka NA STAŁE w Rossmannie! Koniec z zamawianiem kosmetyków p...

Już nie migdałki. Teraz najmodniejszy kształt paznokci to #lipstickshapednails

Makijaż, , tagi: manicure, paznokcie
W ciągu ostatnich lat królowały paznokcie w kształcie migdałków. Teraz jednak mają poważną konkurencję - mowa o paznokciach w kształcie... szminki.

Choć trendy w stylizacji paznokci zmieniają się z miesiąca na miesiąc, trzeba przyznać, że w kwestii kształtu paznokci jesteśmy dość zachowawcze. Wszystko wskazuje na to, że migdałki i prostokątne paznokcie mogą niedługo odejść w zapomnienie. Wszystko za sprawą popularnej manicurzystki - Park Eunkyung, którą na Instagramie znajdziecie pod nickiem @nail_unistella. Stylistka paznokci proponuje piłowanie płytki na kształt... szminki.

Modne paznokcie w kształcie szminki

Paznokcie w kształcie szminki to po prostu paznokcie piłowane po skosie. Każda płytka powinna być spiłowana w tę samą stronę. Pomysł wydaje się banalny, ale w efekcie końcowym płytki wyglądają naprawdę oryginalnie i nowocześnie. Na takim kształcie paznokci fenomenalnie prezentują się geometrycznie, nieregularne wzory lub pastelowe ombre.

Oczywiście stworzenie #lipstickshapednails jest możliwe wyłącznie na przedłużanych paznokciach, bo skos powinien być dość duży, aby manicure wyglądał efektownie. Unikałybyśmy także tworzenia takiego manicure samodzielnie, bo jest dość trudny w wykonaniu. Poprosicie w najbliższym czasie swoją stylistkę paznokci o taki manicure? ;)

Zobacz także: Dziurawe paznokcie to nowy hit wśród gwiazd. Wyglądają... przerażająco!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 sierpnia 2019, 20:11

Nasze propozycje