Poprzedni artykuł: Masz bardzo krótkie rzęsy? Z tymi kosmetykami wydłużysz je do maksimum... Następny artykuł: „Tusz faktycznie okazał się geniuszem!” Test AVON True 5w1 Lash Genius...

Małgosia Rozenek-Majdan nosi niezwykle modne paznokcie

Makijaż,
,
, tagi: manicure, Małgorzata Rozenek-Majdan
Ten manicure może wyprzeć 'flame nails', które dotychczas nosiły wszystkie celebrytki. Małgosia Rozenek-Majdan idzie za trendami i wybiera nowy, gwiezdny manicure.

Małgosia Rozenek-Majdan dała się bliżej poznać szerokiej publiczności podczas prowadzenia dwóch programów telewizyjnych, Perfekcyjna pani domu i Projekt Lady. W przerwach między nagrywaniem pozwala sobie na inny, mniej zachowawczy styl, niż ten, który prezentuje w telewizji. Ostatnio zdecydowała się na odważną stylizację z niebieską, oversizową bluzą i długimi, różowymi warkoczami. Teraz wybrała niezwykle modny manicure, który noszą także inne gwiazdy.

Zobacz także: Tortoise Shell Nails - zobacz, jak wyglądają i jak je wykonać 

Modny manicure, który noszą celebrytki

Po raz pierwszy z takimi paznokciami pojawiła się Kylie Jenner. Wybrała ona neonowe gwiazdki namalowane na płytce w neutralnym kolorze. Zaledwie kilka dni temu podobnym manikiurem pochwalił się stylista paznokci Seleny Gomez, Tom Bachik. Zdradził on, że tym razem piosenkarka wybrała krótkie paznokcie w połyskującym, beżowym kolorze, ozdobione czarnymi, gwiezdnymi aplikacjami. Teraz na ten modny mani zdecydowała się także nasza polska gwiazda, Małgosia Rozenek-Majdan. Wybrała ona gwiazdki w uroczym, jasnoniebieskim kolorze

Okazuje się, że ta stylizacja paznokci bardzo spodobała się fankom gwiazdy, które stale pytały o to, jak i gdzie go wykonała. Małgorzata zrobiła swoje paznokcie w warszawskim salonie No i pięknie, któremu także powierza przedłużanie swoich rzęs. 

Jak wykonać manicure z gwiazdkami?

Paznokieć pomalowany jasnym, beżowym odcieniem lakieru hybrydowego, utwardzonego w lampie należy lekko zmatowić bloczkiem lub pilnikiem. Na tak przygotowaną płytkę w łatwy sposób można nanieść ołówkiem pomocniczy szkielet gwiazdek. Następnie małym pędzelkiem, umoczonym w wybranym kolorze hybrydy, tworzymy obrys gwiazdki, którą następnie dokładnie wypełniamy lakierem i utwardzamy w lampie. Gdy gwiazdki są już gotowe, cała płytkę należy dokładnie pokryć dwoma warstwami połyskującego topu. 

Spróbujecie wykonać ten modny manicure w gwiazdki?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 września 2019, 07:14

Nasze propozycje