Poprzedni artykuł: Tak brzydkiego syreniego manicure jeszcze nie widziałyście! I wcale ni... Następny artykuł: Jak sprawić, aby sztuczne rzęsy za 5 zł wyglądały jak te za 50 zł? To...

Olej kokosowy + cień do powiek = podkład?! Takie triki poznacie w "KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę"!

Makijaż, , tagi: Red Lipstick Monster, Kontigo, Live Makeup Show, Harry J
Jeśli uwielbiacie makijaż tak samo jak my, ten program jest dla was! Co niedzielę od godziny 17:00 na Facebooku Kontigo możecie oglądać makijażowe zmagania uczestników "KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę". Mnóstwo trików, świetna zabawa i testowanie kosmetyków - to prawdziwe, cotygodniowe święto makijażu.

Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było! 11 marca 2018 roku wyemitowano pierwszy odcinek "KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę" organizowanego przez Kontigo. 8 uczestników, których łączy wielka pasja do wizażu, podczas nagrania na żywo rywalizowało pod kątem makijażowych umiejętności. Uczestnicy będą ze sobą konkurować co tydzień - w każdym odcinku jedna osoba wygrywa i jedna niestety... odpada. 

Zmagania zakochanych w makijażu uczestników mogliśmy oglądać na Facebooku Kontigo (film nadal jest dostępny!), a ich prace oceniało wyjątkowe jury w składzie Harry Jefferson (kreator makijażu w Kontigo), Ewa Grzelakowska-Kostoglu (Red Lipstick Monster) oraz Aleksandra Żuraw.

Pierwszy w Polsce makijażowy konkurs NA ŻYWO w Kontigo!

Zanim uczestnicy  "KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę" rozpoczęli rywalizację zadanie makijażowe otrzymało... jury. Fani na Facebooku Kontigo głosowali na challenge dla Harry'ego, Ewy i Oli - do wyboru był makijaż lewą ręką oraz make up wyłącznie trzema produktami. Ostatecznie wygrał makijaż lewą ręką, który okazał się być trudnym zadaniem, wymagającym dużego skupienia, ale jury poradziło sobie doskonale. Harry postawił na brązy i błysk, Ewa na ciepłe kolory, a Ola - neutralne barwy.

Po zakończeniu zadania przygotowanego dla jury, do pracy przystąpili sami uczestnicy. I tu czekała na nich niespodzianka, bo zadanie było arcytrudne! Mieli oni bowiem wykonać egzotyczny makijaż CAŁEJ twarzy wyłącznie przy użyciu cieni do powiek oraz oleju kokosowego. Dlaczego akurat oleju? Otóż zmieszany z jasnym cieniem do powiek może pełnić rolę podkładu! Jeśli więc niespodziewanie skończy wam się fluid, spróbujcie zmieszać cienie z olejem - efekt jest naprawdę świetny! Wszyscy uczestnicy postawili w makijażach na elektryzujące kolory - głównie na oku.

Jury miało naprawdę ciężki wybór, a narady trwały bardzo długo. Ostatecznie Harry, Ewa i Ola postanowili docenić najbardziej kreatywny i wychodzący poza schematy makijaż wykonany przez Olę, którą na Instagramie znajdziecie pod pseudonimem "Sztuka Uniwersalna". Niestety w tym odcinku z programu musiała odejść Kinga Winiarska

"KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę" możecie oglądać co tydzień na Facebooku Kontigo od godziny 17:00. Finał, podczas którego poznamy zwycięzcę konkursu odbędzie już 22 kwietnia. My już nie możemy doczekać się kolejnych odcinków!

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:08

Zobacz także

Nasze propozycje