Poprzedni artykuł: Kiedyś frosty blue makeup był szczytem obciachu. A teraz? Rządzi latem... Następny artykuł: Makijaż ust zrobiony... papierem toaletowym! Zobaczcie, jaki jest ślic...

Pippa Middleton w dniu ślubu postawiła na 'make up no make up'. To idealny makijaż dla panny młodej!

Makijaż ślubny Pippy Middleton uznawany jest za wzorowy makijaż dla panny młodej. Zobaczcie, jak osiągnąć taki look.

Pippa Middleton i James Matthews pobrali się 20 maja 2017 roku. Panna młoda zachwyciła w koronkowej sukni ślubnej Giles Deacon z zabudowanym dekoltem i krótkim rękawkiem, a jej stylizacja ślubna opisywana jest w samych superlatywach. Suknia, którą miała na sobie Pippa była dość ozdobna i okazała, dlatego też panna młoda wybrała subtelne dodatki - delikatne kolczyki, ozdobną opaskę we włosach oraz bardzo subtelny, wręcz niewidoczny makijaż

Makijaż ślubny Pippy Middleton 

Pippa Middleton w dniu ślubu zdecydowała się na bardzo popularny wśród panien młodych makijaż typu "make up no make up", czyli makijaż, który delikatnie podkreśla urodę, ale jest niezauważalny na pierwszy rzut oka. W makijażu ślubnym doskonale sprawdza się zasada "mniej znaczy więcej" i jak widać Pippa postanowiła być jej wierna.

Siostra Kate Middleton postawiła na idealnie ujednolicony koloryt cery, oraz odrobinę różu na policzkach i całkowicie zrezygnowała z konturowania twarzy, które często sprawia, że wygląda się na starszą. W kwestii makijażu oczu Pippa ponownie postawiła na naturalność - na jej oku zauważymy delikatne cieniowanie utrzymane w neutralnych kolorach, wytuszowane rzęsy oraz idealnie pomalowane brwi. Uroda Pippy Middleton została więc pięknie podkreślona, ale nie zakryta zbyt mocnym makijażem.

Na ten moment nie wiadomo, kto wykonywał makijaż Pippy w dniu ślubu, ale makijażystka Mary Greenwell, która często współpracowała z Pippą powiedziała, że jej uroda nie potrzebuje dużej ilość kosmetyków, bo "cera Pippy jest idealna".

Pippa czy Kate?

Tak jak porównuje się suknie ślubne sióstr Middleton, trudno uciec od zestawienia ich ślubnych makijaży. Przypomnijmy, że w dniu swojego ślubu księżna Kate malowała się sama, a jej makijaż był krytykowany za zbyt mocną czarną kreskę na dolnej powiece oraz przesadną ilość różu. Makijaż Pippy z kolei powszechnie wskazywany jest za wzór makijażu dla panny młodej, gdyż jest bardzo subtelny, upiększający i na pewno nie przesadzony. 

A wy który makijaż ślubny wolicie?

Zobacz także: Ten makijaż ślubny wykonasz samodzielnie!

zdjęcia: ONS

Kosmetyki, które sprawdzą się w makijażu 'no make up':

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 15:55

Zobacz także

Nasze propozycje