Poprzedni artykuł: Czy makijażowy trend z wybiegów ma szansę stać się wiosennym hitem? Następny artykuł: Ta baza pod makijaż wyprzedała się w jeden dzień. Działa jak Photoshop...

Ostatnie dni plebiscytu Hit Wizażanek 2018! Sprawdź, jak głosowała redakcja

Makijaż,
W niedzielę 25.02 dobiega końca głosowanie na Hit Wizażanek 2018. Śpiesz się, zanim ktoś inny sprzątnie ci sprzed nosa atrakcyjne nagrody.

O tytuł Hitu Wizażanek 2018 walczy 20 kosmetyków z największą liczba wyróżnień „Mój hit” w katalogu KWC i średnią oceną powyżej 4,0 w pięciopunktowej skali. Produkt, który zwycięży w głosowaniu zostanie wyróżniony tytułem Kosmetyku Wszech Czasów na uroczystej Gali KWC, na której już po raz dziewiąty w imieniu społeczności Wizaż.pl nagrodzimy najlepsze kosmetyki. Chcesz, żebyśmy uwzględnili twoją opinię? Do końca weekendu masz jeszcze czas na głosowanie!

Głosowanie daje nie tylko osobistą satysfakcję wsparcia ulubionej marki kosmetycznej... Oczywiście nie zapomnieliśmy przygotować dla Was atrakcyjnych nagród. Partnerem plebiscytu jest marka Remington, a nagrodą główną prostownica Keratin Protect, która odczytuje poziom wilgoci włosów 8x na sekundę, dostosowując działanie urządzenia do aktualnego stanu włosów. Mamy dla was także kosmetyki ;)

Nagrody Hit Wizażanek

Przypominamy, że głosować możesz codziennie. Jeśli jeszcze się wahasz, na który produkt oddać głos, postaramy się pomóc. Specjalnie dla was redaktorki Wizaż.pl ujawniły, na które produkty same głosowały i dlaczego. Ich opinie znajdziesz w galerii.


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:37

Zobacz także

Nasze propozycje