Poprzedni artykuł: Ten rodzaj wykończenia manicure znowu wraca! Kiedyś uważano go za tand... Następny artykuł: Pięknie iskrzą w świetle słońca i wysmuklają nogi. Te kosmetyki powinn...

Odmładzają i pielęgnują cerę! Oto 7 najlepszych podkładów do cery dojrzałej

Nie podkreślają zmarszczek, a wręcz przeciwnie - nadają cerze młody wygląd! Oto najbardziej polecane podkłady do cery dojrzałej!

Dobór podkładu do cery dojrzałej nie jest łatwym zadaniem - wiele fluidów dostępnych na rynku podkreśla zmarszczki i ma matowe wykończenie, które optycznie dodaje lat. Na szczęście marki kosmetyczne wychodzą naprzeciw wymaganiom kobiet dojrzałych i oferują coraz większy wybór podkładów, które gwarantują efekt odmłodzenia skóry.

Co powinien mieć podkład do cery dojrzałej?

  • lekką, nawilżającą formułę
  • satynowe wykończenie albo
  • rozświetlające wykończenie.

Wiele podkładów, które dedykowane są cerze dojrzałej, oprócz właściwości poprawiających koloryt skóry posiada składniki pielęgnujące.

Na jakie składniki warto zwrócić uwagę w podkładach?

Warto szukać tych z dodatkiem:

Najlepsze podkłady do dojrzej cery 

Rozświetlające podkłady do cery dojrzałej znajdziemy zarówno w ofercie marek drogeryjnych (polecamy przede wszystkim zajrzeć do szaf marek Max Factor, L'Oreal Paris oraz AA Wings of Color), jak i w perfumeriach. Zajrzycie do naszej galerii, gdzie polecamy 7 podkładów do cery dojrzałej już od 30 złotych!

Zobacz także: Jak dobrać odpowiedni kolor podkładu w kilka sekund? Ten trik jest niesamowity!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 16:44

Zobacz także

Nasze propozycje