Poprzedni artykuł: 'Nie skleja rzęs, nie kruszy się, a za to pięknie pogrubia' - ten kult... Następny artykuł: Bestsellerowe „perełki” od AVON teraz w nowej, matującej wersji!

Wybierz idealny odcień "nude" i wygraj urodzinową pomadkę Wizaż.pl

Znana marka kosmetyczna stworzy limitowaną pomadkę dla Wizaz.pl, a jej odcień wybiorą czytelniczki. To pierwsza taka akcja na polskim rynku!

Kolor nude to obowiązkowa pozycja w każdej kosmetyczce. Problemem może być jednak wybór dokładnego odcienia - na rynku są ich setki... Jeszcze trudniej znaleźć idealną pomadkę w przyzwoitej cenie. Chcemy wam to ułatwić :)

Z okazji 18. urodzin Wizażu weszliśmy we współpracę z marką AA Wings of Color, która wyprodukuje dla nas specjalną urodzinową pomadkę. Jej kolor? Nie możemy się zdecydować między trzema odcieniami. Dlatego potrzebujemy waszej pomocy!

Pomadka urodzinowa Wizaz.pl

Wybierz pomadkę Wizaż.pl - od dołu: 1) beżowy róż z delikatnymi drobinkami, dający efekt rozświetlenia; 2) jasny, lekko koralowy nude z delikatnymi różowymi tonami; 3) bardzo naturalny, beżowy nude.

Pomadka Wizaż.pl wejdzie do sprzedaży, ale możecie ją przetestować, zanim jeszcze zanim pojawi się w sklepach. Żeby otrzymać ją jako pierwsze, weźcie udział w urodzinowym konkursie. Zadanie konkursowe jest bardzo proste i przyjemne - wystarczy, że pomożecie nam wybrać nude idealny!

Proponujemy wam trzy odcienie - wytypujcie najładniejszy i uzasadnijcie swój wybór. Wśród uczestniczek konkursu wytypujemy 100 osób, które otrzymają pomadkę, gdy tylko wyjdzie z fabryki!

Który odcień nude powinien stać się oficjalną pomadką Wizaż.pl? Głosujcie!

Pomadka urodiznowa Wizaz.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 11:31

Zobacz także

Nasze propozycje