Poprzedni artykuł: Ten kultowy podkład w poduszeczce pokochały Amerykanki. Teraz jest dos... Następny artykuł: Kreska eyelinerem dla początkujących - tak prostego sposobu na jej nar...

Gdzie kupić pomadkę w kolorze nude? Wybrałyśmy najlepsze za nie więcej niż 20 zł

Makijaż, , tagi: pomadki do ust
Jaki kolor pomadki zdominuje lato 2017? Naszym zdaniem będzie to zdecydowanie nude. Wybrałyśmy siedem takich, które każda z nas powinna przetestować. Zabieramy was na przemyślane zakupy!

Lato 2017 to czas, kiedy podkreślamy usta intensywnymi kolorami, jak oranż, czerwień, fuksja. Na szczęście obok tych niezwykle wyrazistych barw mamy też coś o wiele bardziej stonowanego. Coś, co kusi kobiety na całym świecie.

Po tym jakie nowe kolory zaczynają pojawiać się w kolekcjach marek kosmetycznych wyraźnie widać, że są to głównie różnorodne odcienie nude. Zainteresowanie nimi jest tak duże, że za granicą wymyślono nawet nietuzinkowy sposób na to, jak dobrać idealny odcień do ust. Podobno wystarczy stanąć nago przed lustrem i przeanalizować kolor sutków, a następnie poszukać jego odpowiednika w asortymencie marek kosmetycznych;)

Nietrudno również zauważyć, że renesans przeżywają również błyszczyki - zupełnie przezroczyste, holograficzne, z drobinkami. Ten hit rodem z lat 90.oraz wczesnych milenijnych skradł również nasze serca! Ale dzisiaj zajmujemy się pomadkami nude i to właśnie takie znajdziecie w naszej galerii :).

Zobacz także:Jak z pomadki zrobić błyszczyk? To naprawdę możliwe!

Wybrałyśmy siedem naszym zdaniem najlepszych pomadek w odcieniu nude, które są jednymi z najlepszych do 20 zł. 

Masz ochotę przetestować błyszczyk? Koniecznie sprawdź te:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 03:42

Zobacz także

Nasze propozycje