Kat Von D przyjechała do Polski! Zobacz relację z największego wydarzenia w świecie beauty

Makijaż, , tagi: sephora, Kat von D
Poprzedni artykuł: Przez brudną szczoteczkę do makijażu wylądowała w szpitalu - mogła naw... Następny artykuł: Wielkie otwarcie pierwszego sklepu internetowego Kontigo. Przeżyjmy to...
Ikona makijażu i tatuażu, Kat Von D, 27 czerwca przyjechała do Polski z okazji premiery swojej marki kosmetycznej Kat Von D Beauty, która już na przełomie września i października trafi do perfumerii Sephora. Zobaczcie, jak wyglądało największe wydarzenie w świecie beauty tego roku!

Kat Von D (Katherine Von Drachenberg) to jedna z najbardziej charyzmatycznych i inspirujących osobowości w świecie makijażu. Kat zdobyła rozgłos jako uznana tatuażystka, wystąpiła w programach "LA Ink" oraz "Miami Ink", które cieszyły się bardzo wysoką oglądalnością. Po pewnym czasie pasję do tatuażu poszerzyła o fascynację światem makijażu. W 2008 roku założyła markę - Kat Von D Beauty, która dziś jest jednym z najszybciej rozwijających się brandów kosmetycznych. Marka zdecydowanie wyróżnia się na rynku - produkty Kat Von D Beauty są dostępne w wielu niestandardowych kolorach, a cechuje je przede wszystkim długotrwałość oraz wysoka pigmentacja. Dodatkowo - wszystkie kosmetyki z linii makijażowej Kat Von D Beauty są wegańskie.

Zobacz także: "Możliwości w makijażu są nieograniczone" - wywiad EXCLUSIVE z Kat Von D!

Kat Von D w Polsce!

Marka Kat Von D Beauty początkowo była dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, ale już niedługo będzie dostępna w Polsce. Premierze marki w naszym i dziewięciu innych krajach towarzyszyło wyjątkowe wydarzenie - na Zamku Królewskim w Warszawie dziennikarze oraz influencerzy mieli okazję poznać samą Kat Von D, która opowiedziała o filozofii marki oraz swoich kosmetykach. Jak wyglądało to święto makijażu możecie zobaczyć w naszym materiale wideo!

Zobacz także: Takiej kreski na oku jeszcze nie miałaś! Przestawiamy 15 zupełnie nowych jaskółek według Kat Von D!

Źródło zdjęć: materiały prasowe

Sprawdź opinie na temat kosmetyków Kat Von D Beauty w naszym KWC!


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 01:24

Nasze propozycje