Poprzedni artykuł: Ulubiony podkład wizażystów z drogerii jest teraz przeceniony. Zakryje... Następny artykuł: Powstał podkład do robienia selfie! Nigdy więcej nie będziesz musiała...

Promocja -55 proc. na kolorówkę w Rossmannie już się zaczęła, ale tylko dla wybranych. O co chodzi?

Promocja na kolorówkę w Rossmannie oficjalnie rozpoczyna się 19 kwietnia, ale niektórzy mogą z niej skorzystać już dziś. Dlaczego? Tłumaczymy zasady akcji promocyjnej.

Wielka promocja -55 proc. na kolorówkę w Rossmannie oficjalnie dla wszystkich członków Klubu Rossmann rozpocznie się 19 kwietnia i potrwa do końca miesiąca. Okazuje się, że drogerie Rossmann postanowiły ponownie umożliwić dokonanie wcześniejszych zakupów ze zniżką dla klientów posiadających status VIP. Dla nich oferta promocyjna -55 proc. na kosmetyki do makijażu rozpoczęła się już 16 kwietnia.

Promocja w Rossmannie -55 proc. dla klientów VIP

Posiadacze statusu VIP w Klubie Rossmann powinni znaleźć w swoich aplikacjach w zakładce "Dla Ciebie" powiadomienie o wcześniejszym starcie promocji o nazwie "-55 proc. na makijaż dla Ciebie już od 16.04". Co dokładnie oznacza status VIP w Klubie Rossmann i jak go otrzymać? Zazwyczaj otrzymują go klienci, którzy uzbierali dużą ilość punktów na zakupach kosmetyków kolorowych. Dostęp do wcześniejszych zniżek jest dla nich wyróżnieniem. Dla pozostałych członków Klubu promocja zostanie uruchomiona 19 kwietnia.

Zasady promocji -55 proc. w Rossmannie na makijaż

Jakie są zasady akcji "Wybierz swój trend. -55% na produkty do makijażu" w Rossmannie? Aby z niej skorzystać należy ściągnąć aplikację Klubu Rossmann na swój telefon, a podczas zakupów wybrać trzy różne kosmetyki do makijażu. Możemy więc przykładowo zdecydować się na zestaw: podkład, cienie do powiek i tusz do rzęs lub po prostu trzy różne pomadki. Kategoria kosmetyku nie ma znaczenia, ale nie możemy wybrać trzy razy tego samego produktu - wtedy nie mamy możliwości skorzystania z rabatu. 

Rabat naliczany jest zawsze od ceny regularnej. Promocja -55 proc. nie łączy się z innymi obniżkami cen. Co w przypadku, jeśli chcemy kupić więcej niż trzy produkty do makijażu? Odpowiedź znajdujemy w regulaminie na stronie internetowej Rossmanna.

W przypadku kiedy w ramach jednej transakcji sprzedaży, Uczestnik kupi trzy i więcej różne artykuły wskazane w załączniku nr 1, rabat 55% naliczy się dla każdego z wybranych, różnych artykułów - mówi regulamin.

Każdy członek Klubu Rossmann może zrobić zakupy w promocji -55 proc. na swoim koncie maksymalnie trzy razy. Promocja będzie obowiązywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym drogerii Rossmann. Zakupy w niskich cenach możecie zrobić do 30 kwietnia.

Jeśli nadal nie wiecie, co warto kupić w czasie promocji w Rossmannie, zapraszamy na nasze zestawienia najlepszych kosmetyków z drogerii. Sprawdźcie najwyżej oceniane kosmetyki z oferty marki Rimmel, a także Bourjois czy Maybelline i wpiszcie je na listę zakupów.

Zobacz także: Co kupić podczas promocji na kolorówkę w Rossmannie? Pytamy najlepszych makijażystów

Zdjęcia: materiały prasowe Rossmann, iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 16:19

Zobacz także

Nasze propozycje