Poprzedni artykuł: Nowy trend w makijażu - teraz stawiamy na 'buttery skin' Następny artykuł: „Po kilku godzinach cera nadal prezentuje się świeżo i promiennie”. No...

To już pewne! Znamy oficjalną datę promocji -55 procent na kolorówkę w Rossmannie

Znamy oficjalną datę promocji -55 procent w Rossmannie! Święto zakupów dla makijażoholiczek rozpocznie się w zaskakującym terminie, bo tuż przed Wielkanocą.

Nieoficjalna data promocji -55 procent na kolorówkę w Rossmannie pojawiała się w sieci już od kilku tygodni, a teraz została oficjalnie potwierdzona! Zgodnie z przypuszczeniami, start akcji -55 procent na kosmetyki do makijażu przewidziany jest już na piątek 19 kwietnia (czyli bezpośrednio przed Wielkanocą). Kosmetyki w promocyjnych cenach będziemy mogły kupić aż do 30 kwietnia. Data promocji pojawiła się na oficjalnym profilu na Instagramie drogerii Rossmann.

Najbliższa akcja promocyjna -55% na minimum 3 różne produkty do makijażu będzie obowiązywać w dniach od 19 do 30 kwietnia, a jej szczegóły udostępnimy już wkrótce - czytamy na profilu Rossmanna na Instagramie.

Oficjalna data promocji -55 procent na kolorówkę w Rossmannie

Rossmann na Instagramie oficjalnie podaje, że promocja będzie obowiązywać w dniach 19-30 kwietnia dla wszystkich klientów. Nadal pytania budzi start promocji dla klientów ze statusem VIP - prawdopodobnie oni zakupy ze zniżką - 55 procent będą mogli zrobić już 16 kwietnia.

Wszystko wskazuje na to, że zasady promocji -55 procent będą zbliżone do tych z poprzedniej edycji akcji. Aby z niej skorzystać należy posiadać aplikację mobilną Klubu Rossmann i wybrać minimum trzy różne produkty do makijażu.Pewne jest natomiast, że promocja będzie obowiązywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej Rossmanna.

Oczywiście online również - odpowiedział Rossmann na pytanie klientki na Instagramie.

Drogeria Rossmann na Instagramie zapewnia, że więcej szczegółów poda wkrótce, a niebawem na stronie pojawi się regulamin dotyczący akcji promocyjnej. My również będziemy podawać wszelkie informacje dotyczące promocji -55 procent na bieżąco.

Przed startem promocji zapraszamy was na nasze zestawienia najlepszych produktów marek dostępnych w Rossmannie. Ostatnio pod lupę wzięłyśmy kosmetyki marki Maybelline oraz Rimmel. Zerknijcie i już teraz przygotujcie listę zakupów do zrealizowania w Rossmannie!

 Zobacz także: To najlepsze drogeryjne tusze do rzęs. Na nie będziemy polować w promocji Rossmanna

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 16:17

Zobacz także

Nasze propozycje