Poprzedni artykuł: To ulubiony tusz do rzęs Kim Kardashian. Dostaniecie go w Polsce za 25... Następny artykuł: Ten korektor z drogerii to Kosmetyk Wszech Czasów! Na dodatek teraz ko...

Promocja -55 proc. w Rossmannie: na te kosmetyki polskiej marki warto polować

Wielka promocja Rossmann - 55 procent na kosmetyki kolorowe rusza już 9 kwietnia. Dziś pod lupę bierzemy szafę Eveline Cosmetics i podpowiadamy, na jakie produkty marki warto zwrócić szczególną uwagę.

To ulubiony czas wszystkich makijażoholiczek! Promocja na kolorówkę w Rossmannie rozpocznie się już 9 i potrwa aż do 18 kwietnia 2018 roku. Posiadacze karty Klubu Rossmann będą mieli okazję zrobić zakupy ze zniżką - 55 procent. Zniżka obejmuje kosmetyki do makijażu i uruchamia się przy zakupie trzech produktów. Promocja dotyczy kolorówki wszystkich marek dostępnych w drogeriach Rossmann. Mmy dziś przyglądamy się ofercie Eveline Cosmetics, która w tym sezonie mocno poszerzyła ofertę makijażową.

Jakie produkty Eveline Cosmetics warto kupić na promocji w Rossmannie?

W promocji Rossmann z pewnością warto zwrócić uwagę na nowości kosmetyczne od Eveline Cosmetics - zestawy konturówki i pomadki Oh My Lips czy przepiękną paletę cieni porównywalną do słynnej "Naked Heat" od Urban Decay. My polecamy ponadto zakup kultowego wręcz pudru prasowanego w eleganckim opakowaniu, który w tym roku otrzymał nagrodę Kosmetyku Wszech Czasów.

Pozostałe produkty Eveline Cosmetics, które warto kupić na promocji znajdziecie w naszej galerii. Na co będziecie polować?

Zobacz także: To już oficjalne! Oto szczegóły promocji - 55 procent w Rossmannie!

Źródło zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:53

Zobacz także

Nasze propozycje