Poprzedni artykuł: "Jako jeden z niewielu nie wyciera mi się na brodzie!" - ten podkład z... Następny artykuł: Ta kobieta nosiła hybrydę przez ponad trzy miesiące! Jak teraz wygląda...

Skittles manicure - paznokcie inspirowane... słodyczami

Ta prosta i słodka stylizacja zachwyci każdą paznokciową maniaczkę! Uwaga, wygląda najlepiej na krótkiej, naturalnej płytce.

Ten manicure będzie idealny szczególnie wtedy, gdy nie masz pomysłu na zdobienie, a nie chcesz pozostać przy jednokolorowych paznokciach. Zapewniamy, że to połączenie kolorów nigdy nie wyjdzie z mody, podobnie jak nigdy nie przestaniemy lubić tych słodkich kolorowych cukierków. 

Zobacz także: Najmodniejsze paznokcie jesienią? Wypróbuj abstact faces nails

Skittles manicure - kolorowy trend na paznokciach

Skittles manicure inspirowany jest kolorami słynnych drażetek. Jest tam soczysta zieleń, głęboki niebieski i intensywny różowy. W tym trendzie w odróżnieniu od pain chip manicure, czyli inspirowanego próbnikiem kolorów, wszystkie kolory nie muszą tworzyć gradientu. To daje nam dużo większą dowolność i zabawę z tymi produktami, które już posiadamy.

W Skittles manicure najważniejsza jest zabawa kolorem i wybranie tych, które najbardziej lubimy. Później pozostaje nam już tylko pomalowanie pojedynczo paznokci wybranymi lakierami. Najlepiej jednak jednorazowo zdecydować się tylko na te z grupy ciepłej (różowy, żółty, czerwony) albo zimnej (niebieski, zielony, fioletowy). Choć ostatecznie jedyna zasada to, że na jednej dłoni kolory nie mogą się powtarzać! Tak, jak nigdy nie weźmiemy po kolei cukierków o tym samym smaku z pudełka. 

Jesteś ciekawa jakie połączenia kolorów wyglądają najlepiej? Zobacz nasza galerię i zainspiruj się! 

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 listopada 2019, 12:21

Nasze propozycje