Poprzedni artykuł: Kolekcja essie neon na lato 2015 Następny artykuł: Krzyżyki i kółka - czyli konturowanie twarzy kredkami krok po kroku

#youlookdisgusting - szokujące video blogerki dotkniętej trądzikiem

Popularna blogerka - autorka My Pale Skin - Em Ford trzy miesiące temu zaczęła publikować w sieci zdjęcia swojej twarzy pozbawionej makijażu i dotkniętej dość silnym trądzikiem. Od tego momentu otrzymała ponad 100 tysięcy komentarzy dotyczących swojej twarzy. Komentarzy bardzo potępiających i krytykujących jej wygląd w niezwykle obraźliwy i bezpośredni sposób. Zobaczcie video, które później nakręciła.

Oto nasz świat - XXI wiek, gdzie internet, social media i liczna grupa szczęśliwie pięknych osób wyznacza standardy piękna. Czy są od tego ustępstwa? Czy w tym świecie nadal możemy się starzeć? Zmieniać fizycznie? Czy możemy nie spełniać narzuconych z góry standardów? Teoretycznie możemy. Ale w praktyce, gdy zechcemy pokazać temu światu naszą niekoniecznie idealną stronę - sylwetkę, twarz, czy włosy, które odbiegają od aktualnych kanonów, możemy zostać zalani falą krytyki. Nie delikatnej, nie konstruktywnej. Krytyki, która będzie brzmiała - JESTEŚ OBRZYDLIWA, NIE MOGĘ NA CIEBIE PATRZEĆ, ZRÓB COŚ ZE SWOJĄ TWARZĄ. A przecież to dopiero początek tego, co może nas spotkać. Koniecznie obejrzyjcie wstrząsające video Em Ford. My jesteśmy nim nadal poruszeni i bardzo wdzięczni, że ktoś odkrył nieco prawdy w świecie, w którym jeśli nie jesteś idealny, nie istniejesz.

Co sądzicie o tym video? Zostawiajcie komentarze!

Polecamy również: 100 lat fitnessu w 100 sekund i kult chudego ciała - dlaczego chcemy być Barbie?

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 sierpnia 2019, 10:41

Nasze propozycje