Poprzedni artykuł: Kosmetyczne nowości od L'Oréal Paris – poznaj wyniki testu! Następny artykuł: Ta nowa pomadka w płynie to wielki hit! "Gdy już wyschnie, jest nie do...

Instagramerki powiększają usta... klejem do rzęs

Makijaż,
,
, tagi: powiększanie ust
Nie musimy sięgać po zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, aby powiększyć usta. Możemy to zrobić za pomocą zaskakującego makijażowego triku.

Influencerki na Instagramie potrafią zaskakiwać. Aby wyglądać jeszcze piękniej prześcigają się w wymyślaniu i stosowaniu coraz to nowszych trików. W większości tylko po to, by zebrać większą liczbę polubień i wpisać się w określony, instagramowy kanon urody. Pamiętacie plastikowy przyrząd, którym zasysało się wargi, aby na moment widocznie je uwydatnić? Teraz influencerki wpadły na nowy pomysł, jak w szybki sposób powiększyć usta do zdjęć za pomocą... kleju do rzęs. 

Jak powiększyć usta klejem do rzęs?

Tym trikiem podzieliła się jedna z dziewczyn na największej w Polsce grupie wielbicieli make-up'u - QualityMakeup. Liczy ona ponad 160 tys. osób, a wśród nich śmietanka polskich youtuberów, instagramerów i tiktokerów. Wiele osób natychmiast podchwyciło polecony trik i spróbowało go na własnej skórze. Efekty były różne, ale przy odpowiednim makijażu i zapozowaniu do zdjęcia, wielu osobom udało się 'oszukać naturę' i pochwalić naprawdę spektakularnymi efektami.

Jak to działa? Trik polega na przyklejeniu górnej warki do łuku kupidyna. Z pomocą przychodzi tu klej do rzęs. Wystarczy nanieść odrobinę kleju na strefę powyżej ust, poczekać aż ten delikatnie przeschnie, a następnie unieść górną wargę i dotknąć nią kleju, tak jak na poniższym filmie.

Jedna z internautek i jednocześnie popularna wizażystka i instagramerka Havri ( ) postanowiła wypróbować ten sposób, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Choć Patrycja może pochwalić się naturalnie dużymi ustami, podklejeniem uzyskała wydęty i ponętny efekt - czyli taki, który jest szczególnie pożądany przez gwiazdy Instagrama. 

Nie negujemy powiększania ust, ale pamiętajcie jednak, aby każde poprawianie urody robić z rozwagą. A w przypadku zabawy z klejem zalecamy użyć tylko takiego, który będzie nietoksyczny i bezpieczny dla skóry.

Zobacz także: Dzięki temu zabiegowi możesz powiększyć sobie usta bez zastrzyków, implantów czy wycinania skóry!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:47

Nasze propozycje