Poprzedni artykuł: Chcesz optycznie powiększyć oko? Wypróbuj eyelinery w promocji w Rossm... Następny artykuł: Nie umiesz używać różu do policzków? Ten kontrowersyjny trend każe o n...

Te lakiery są niemal tak trwałe, jak hybryda! Kupicie je na promocji w Rossmannie

Makijaż, , tagi: Rossmann
Nie musisz robić kolejnej hybrydy! Równie trwały efekt osiągniesz zwyczajnymi lakierami, które teraz kupisz na promocji!

Na trwającej w dniach 9-18 kwietnia promocji w Rossmannie w niższych cenach kupimy nie tylko kosmetyki do makijażu, ale także lakiery oraz odżywki do paznokci. Co prawda w Rossmannie nadal jest niewielki wybór lakierów hybrydowych (mają je jedynie Wibo oraz Eveline Cosmetics), ale w KWC wyszukałyśmy najwyżej oceniane klasyczne lakiery do paznokci, które są niemal tak trwałe, jak manicure hybrydowy.

Zobacz także: Największe hity na promocji w Rossmannie! Te kosmetyki wyprzedają się błyskawicznie

Promocja w Rossmannie - najlepsze lakiery do paznokci

Wiele marek drogeryjnych ma w swojej ofercie lakiery żelowe lub winylowe, które  mają przedłużoną trwałość i mogą być zamiennikiem dla osób, które nie lubią hybrydy, a nadal zależy im na trwałości lakieru. Takie lakiery do oferty wprowadził m.in. Rimmel, Sally Hansen czy Eveline Cosmetics. Najwyżej oceniane lakiery w naszym katalogu KWC znajdziecie w naszej galerii. Zdecydujecie się na któryś z nich? Na trwającej promocji ich ceny są bardzo korzystne!

Zobacz także: Najlepsze podkłady na promocji w Rossmannie! Dorównują kosmetykom luksusowym

Źródło zdjęcia: Pinterest, materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 16:35

Zobacz także

Nasze propozycje