Poprzedni artykuł: Kultowa marka lakierów hybrydowych nareszcie dostępna stacjonarnie. W... Następny artykuł: Wybrałyście pomadkę Wizaz.pl! Tak wygląda "nude" idealny

Maskara Tarte Maneater. Wydłuża rzęsy jak żadna inna!

Szukacie maskary, która maksymalnie wydłuża rzęsy? Możecie zakończyć poszukiwania – ten tusz z pewnością spełni wasze potrzeby. Choć jest pewien haczyk związany z dostępnością...

Kiedy pierwszy raz zobaczyłyśmy zdjęcia rzęs pomalowanych tuszem Tarte Cosmetics Maneater Voluptuous Mascara, aż trudno było nam uwierzyć, że istnieje mascara, która tak działa. A jednak... W sieci znajdziecie mnóstwo zdjęć typu „przed i po”, które po pomalowaniu tym tuszem, wydają się być co najmniej dwa razy dłuższe, a przy tym nie są sklejone, a wręcz przeciwnie – idealne rozdzielone. Efekt jest naprawdę spektakularny!

Tarte Maneater - najlepszy tusz wydłużający rzęsy?

Tusz od Tarte gwarantuje niewiarygodne wręcz wydłużenie rzęs, ale w teorii jest to kosmetyk zwiększający objętość i to aż... 23 razy (przynajmniej według obietnic producenta). Kiedy patrzymy na zdjęcia rzęs pomalowanych Maneater, jesteśmy w stanie w to uwierzyć.

Maneater Voluptuous Mascara nie tylko pięknie wygląda na rzęsach, ale dodatkowo wzmacnia włoski dzięki dodatkowi olejku jojoba oraz wosku carnauba, czyli naturalnej żywicy pozyskiwanej z liści palmowych.

Zobacz także: Dzięki tej sztuczce pogrubisz rzęsy w kilka sekund! Wystarczy, że użyjesz...

Tusz ma całe mnóstwo zalet, ale niestety jedną, bardzo istotną wadę – marka Tarte Cosmetics nadal nie jest dostępna w Polsce. Można go sprowadzić z amerykańskiego sklepu internetowego marki, gdzie kosztuje 117 zł, albo poprosić znajomych o przywiezienie mascary ze Stanów.

Mamy jednak nadzieję, że marka Tarte szybko pojawi się w Polsce – wtedy bez problemu mogłybyśmy kupować także kultowy korektor Shape Tape!

Zobacz także: Najczęstsze błędy w stosowaniu mascary. Sprawdź, czy też je popełniasz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:31

Zobacz także

Nasze propozycje