Poprzedni artykuł: Znana blogerka pokazała ryzykowny patent na idealne oko. Lepiej jej ni... Następny artykuł: Promocja na kolorówkę w Rossmannie: Sypkie pudry do 20 zł

Promocja na kolorówkę w Rossmannie: Tusze do rzęs za mniej niż 20 zł

Makijaż,
,
, tagi: tusz do rzęs, promocja w Rossmannie
Jak co roku promocja w Rossmannie na makijaż wzbudza wiele emocji. Tym razem jeszcze większe, bo zmieniły się jej zasady. My już wiemy, jakie produkty będą w promocji. Podpowiadamy, jakie tusze do rzęs będą mocno przecenione.

Rabaty do -70% na makijaż w Rossmannie startują już w najbliższy poniedziałek, 16 września. Zostało więc zaledwie kilka dni, aby przygotować sobie listę pożądanych produktów i uzupełnić zapasy swoich niezbędników, przynajmniej do czasu kolejnej promocji za około pół roku. 

Tusze do rzęs z Rossmanna 

Tusz do rzęs to kosmetyk, z którym nie rozstaje się wiele kobiet. Niejedna deklaruje, że bez niego nie wyobraża sobie codziennego makijażu, nie mówiąc już o wieczorowym i wyjściowym make-upie. Ten idealny musi być trwały i pod żadnym pozorem nie może się osypywać. Do tego powinien skutecznie rozdzielać lub pogrubiać rzęsy oraz utrzymywać ich skręt przez cały dzień. To niełatwe zadanie, a znalezienie tej perfekcyjnej maskary często graniczy z cudem. Dlatego przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, jaki tusz warto kupić na promocji w Rossmannie. Żaden z nich nie kosztuje więcej niż 20 zł! Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz także: Rossmann całkowicie zmienia zasady promocji na makijaż. Przeczytajcie, aby nie rozczarować się przy kasie!

Źródło zdjęcia głównego: IStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 19:33

Nasze propozycje