Poprzedni artykuł: Zapomnij o microbladingu! Teraz najmodniejszym sposobem na gęste brwi... Następny artykuł: Myślisz, że masz słaby tusz do rzęs? Możliwe, że po prostu źle go nakł...

Ten podkład uwielbiają Kim Kardashian i Meghan Markle. Na skórze jest zupełnie niewidoczny!

Ten podkład pokochały już Kim Kardashian, Meghan Markle i cała rzesza makiajażystów. Co jest w nim tak niezwykłego?

Choć na pierwszą myśl może się wydawać, że Kim Kardashian i Meghan Markle nie mają ze sobą absolutnie nic wspólnego, okazuje się, że jest odwrotnie. Księżna i celebrytka nosiły taką samą sukienkę, a teraz w mediach pojawiły się informacje, że używają także tego samego... podkładu.

Obie znane są z perfekcyjnej cery nic więc dziwnego, że ich ulubiony fluid zapewnia lekkie krycie i rozświetlające wykończenie. Mowa o...

Podkład Kim Kardashian i Meghan Markle

Na toaletce Kim Kardashian i Meghan Markle znajdziemy podkład Giorgio Armani Luminous Silk Foundation. Kosmetyk jest uwielbiany przez wielu makijażystów, bo jest zupełnie niewidoczny na skórze - dzięki temu świetnie sprawdza się na sesjach zdjęciowych oraz na czerwonym dywanie. Podkład, jak wskazuje nazwa, zapewnia jedwabiste wykończenie i wygląda bardzo naturalne. Mimo delikatnego krycia, fluid jest dość trwały.

Przy całej liście zalet Luminous Silk Foundation ma dość istotną wadę - jest dostępny tylko w perfumeriach Douglas, i to w cenie... 269 złotych. Niemało jak na podkład do twarzy, ale zaznaczmy, że kosmetyk w KWC otrzymuje wiele pochwał. Oto niektóre z nich:

Rewelacja. Bardzo lekki, ale naprawdę dobrze kryjący, wygładza cerę, pozostawia taki satynowy film który odbija światło. Oczywiście na zdjęciach wychodzi chyba najlepiej z wszystkich (lepiej nawet niż MUFE HD) daje taka miękką twarz, nie widać na niej makijażu :) Dość długotrwały - wychwala produkt kasiekk193.

Niesamowite w nim jest to, że można nakładać kilka warstw i produkt się nie waży, ani nie odznacza w żaden sposób. Produkt warty swojej ceny. Używam od 4 lat i na pewno będę kupować dalej - opisuje Wizażanka ksieznadiana.

Kupiłybyście podkład w takiej cenie? :O

Zobacz także: Temu kosmetykowi Meghan Markle zawdzięcza piękną cerę. Poleciła go jej sama księżna Kate!

Zdjęcia: ONS, East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 11:03

Zobacz także

Nasze propozycje