Poprzedni artykuł: Nowy trend prosto z wybiegów! Wiosną będzie rządzić „sweaty beauty”, c... Następny artykuł: Podczas gry w laserowy paintball jej twarz zrobiła się... purpurowa. Z...

Kolejna kolekcja hybryd trafiła do Biedronki. Produkuje je ceniona polska firma

Wypróbowałyście już lakiery hybrydowe NIUQI z Biedronki? Właśnie nadarzyła się ku temu dobra okazja, bo do dyskontu trafiła nowa linia romantycznych kolorów na walentynki.

Kryją równie dobrze, co te markowe, kosztują zaledwie 9,99 zł (w promocji nawet mniej) i powinny być dostępne we wszystkich Biedronkach, o ile dyskont nadąży z uzupełnianiem zapasów. To hybrydy z dyskontu, sprzedawane pod marką NIUQI. Po raz pierwszy pojawiły się na półkach we wrześniu, a dziś już wiemy, że dyskont poważnie myśli o klientkach wykonujących manicure hybrydowy w domu i stale rozszerza ofertę. W poniedziałek 11.02 dołączyła do niej kolekcja walentynkowa, złożona z ośmiu odcieni.

Do wyboru jest np. klasyczna makowa czerwień, najmodniejszy koral, a także róże intensywne i pastelowe.

Lakiery hybrydowe NIUQI

fot. screen gazetki promocyjnej Biedronki

Lakiery hybrydowe z Biedronki - opinie KWC

Gdy lakiery NIUQI debiutowały w dyskoncie, wszyscy mieliśmy wątpliwości, czy za tę cenę można liczyć na pełnowartościowy produkt. Dziś zakupy kosmetyczne w Biedronce nie budzą niepokoju. Nie dość, że dyskont ma w stałej ofercie świetny zmywacz do hybryd, to jeszcze lakiery zbierają naprawdę dobre recenzje. W katalogu KWC NIUQI mają na razie niewiele ocen, ale warto wczytać się w opinie Wizażanek. Tylko jedna z nich pisze, że trwałość pozostawia wiele do życzenia, zaznaczając jednak, że krycie jest doskonałe po jednej cienkiej warstwie, a jakość bazy przewyższa produkty wiodących marek.

Co przeczytałyśmy w pozostałych, pięciogwiazdkowych recenzjach?

Dobra cena! Super jakość! Nie spodziewałam się, że lakiery z Biedronki za 10 zł okażą się rewelacyjne, ale jednak! W większości kolorów wystarcza maks dwie warstwy, więc krycie jest jak najbardziej na plus. Nic się nie kurczy, nie marszczy, jak to zazwyczaj bywa w lakierach za parę złotych - pisze ona5430.

Konsystencja bardzo fajna, pędzelek delikatny i wystarczająco gruby, a kolor pięknie się poziomuje i nie rozlewa na boki. Wytrzymałość jest ok, ale tu też zauważyłam, że zależy to od koloru. Najdłużej noszą mi się róże i biel. Krycie tych lakierów jest wprost rewelacyjne i na pewno będę uzupełniać moją kosmetyczkę w coraz więcej odcieni - ocenia Florka87.

Kto produkuje lakiery hybrydowe z Biedronki?

NIUQI to wewnętrzna marka dyskontu, która, podobnie jak w przypadku produktów spożywczych, bazuje na usługach różnych podwykonawców. Za lakiery hybrydowe (ale nie za kosmetyki do makijażu) odpowiada polska firma LaQell. Dlaczego to istotne? Lakiery LaQell pojawiały się już w dyskoncie jako kolekcje limitowane, zbierając nieprawdopodobnie wręcz wysokie oceny Wizażanek. Ich łączna nota to 4,9/5 gwiazdek.

Jestem totalnym bzikiem na punkcie lakierów hybrydowych, przetestowałam już chyba wszystkie możliwe marki lakierów... I co? i pozbyłam się wszystkich, nawet tych wysokopółkowych na rzecz biedronkowych cudeniek! Wszystko w tych lakierach jest totalnym sztosem, począwszy od konsystencji, pigmentacji, pędzelka, wytrzymałości, braku uczuleń po cenę, której świat nie widział! - czytamy w recenzji Ewelcia81.

Równie entuzjastycznie Wizażanki oceniają inne produkty LaQell, sprzedawane na stronie producenta.

Co ciekawe, Biedronka szykuje kolejne niespodzianki we współpracy z polską marką. Już 14 lutego do sklepów trafi nowa linia LaQell Luxurious, wzbogacona o nowe odcienie.

Kolekcja LaQell w Biedronce

fot. FB LaQell

Cóż, chyba czas na uzupełnienie naszych hybrydowych kolekcji...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:18

Zobacz także

Nasze propozycje