Poprzedni artykuł: Makijaż na festiwal - odkryj nasze kosmetyczne must-have'y! Następny artykuł: Kultowy tusz pogrubiający rzęsy Max Factor kupisz teraz za 1 grosz!

Największe wpadki gwiazd z rozświetlaczem - zobacz czego unikać!

Makijaż,
,
, tagi: Makijaż, rozświetlacz, wpadki gwiazd
Może postarzyć, zamienić w złoty posąg lub sprawić, że wyglądasz, jakbys się spociła... Nawet gwiazdom zdarzaja się wpadki z rozświetlaczem. Zobacz, jak ich unikać!

Rozświetlenie to jeden z najmocniejszych trendów wakacyjnych, a rozświetlacz to nasz ulubiony kosmetyk o tej porze roku. Dodaje blasku skórze, sprawia, że cała buzia wygląda zdrowo i promiennie. Wizażyści podkreślają, że latem powinniśmy zrezygnowac z matujących pudrów, które zamieniają twarz w maskę, a postawić na świetliste makijaże, które się mienią w słońcu. By jednak podkreślic urodę i nie zrobić sobie krzywdy, trzeba pamiętać o kilku zasadach.

Wpadki z rozświetlaczem 

Po pierwsze - z rozświetlaczem nie można przesadzić. Kiedyś się go nieco obawiałyśmy. Stopniowo, od lekkich pudrów rozświetlających przeszłyśmy do mocno napigmentowanych rozświetlaczy. Dziś to obowiązkowy punkt w każdym makijażu, tuż obok bronzera. I o ile z tym drugim wiemy, że należy uważać bo możemy narobić sobie nim ciemnych, nieestetycznych plam, o tyle wiele z nas może nie zdawać sobie sprawy, że podobną krzywdę może zrobić nam rozświetlacz. Żadna z nas nie chce przecież, by jej twarz nienaturalnie świeciła się, jakby była spocona. A tak się właśnie stanie, gdy przesadzimy z ilością produktu.

Po drugie - nakładamy rozświetlacz w złych miejsacach (lub - o zgrozo - na całej twarzy) - i zamiast promiennie, wyglądamy starzej.

Kolejna sprawa to odpowiedni kolor rozświetlacza - często drobinki są zbyt jasne, przez co kosmetyk za bardzo rozjaśnia nam skórę. Widać to szczególnie na zdjęciach - zobaczcie naszą galerię, w której zebrałyśmy makijażowe wpadki gwiazd z rozświetlaczem i dowiedzcie się, jak nie powtórzyć ich błędów.

Zobacz także: Wpadka makijażowa Joanny Racewicz. Jej rzęsy... straszą!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:33

Nasze propozycje