'Możliwości w makijażu są nieograniczone' - wywiad z Kat Von D

Poprzedni artykuł: Przez brudną szczoteczkę do makijażu wylądowała w szpitalu - mogła naw... Następny artykuł: Wielkie otwarcie pierwszego sklepu internetowego Kontigo. Przeżyjmy to...
27 czerwca Kat Von D gościła w Polsce, a nam udało się z nią porozmawiać! Jaki jest jej ulubiony kosmetyk i trik makijażowy? Zobaczcie w naszym wywiadzie wideo!

Z Kat Von D, ikoną świata makijażu i tatuażu spotkałyśmy się na Zamku Królewskim w Warszawie. Kat przyjechała do Polski z okazji premiery swojej linii makijażowej, która już od września będzie dostępna na stronie internetowej perfumerii Sephora oraz we wszystkich sklepach stracjonarnych w Polsce. Premierze kosmetyków towarzyszyło wyjątkowe wydarzenie - na Zamku gościli dziennikarze i blogerzy z 10 państw, w których już niedługo pojawi się marka Kat Von D Beauty. W przepięknym otoczeniu komnat zamkowych, Kat oraz jej team opowiedzieli o marce oraz o produktach, które charakteryzuje różnorodność kolorów, wysoka pigmentacja i imponująca długotrwałość. Ale jakość kosmetyków to nie wszystko - tylko spójrzcie na ich oryginalne i przyciągające wzrok opakowania!

Zobacz także: Kat Von D przyjechała do Polski! Zobacz relację z największego wydarzenia w świecie beauty tego roku!

Po części oficjalnej miałyśmy okazję spędzić kilka minut z Kat Von D na osobności. Zapytałyśmy ją o to, czego możemy się spodziewać po marce, o jej ulubiony kosmetyk z linii oraz o makijażowe nowości, nad którymi obecnie pracuje. Co zdradziła nam Kat? Obejrzycie nasz wywiad wideo!

Zobacz także: Ten odcień kultowej pomadki sprzedaje się co 10 sekund! Już niedługo będzie dostępna w Polsce!

Kosmetyki Kat Von D Beauty w KWC. Zobacz, jakie zyskuja oceny:


Zobacz także

Nasze propozycje