Poprzedni artykuł: Jakim szefem jest Rihanna? Czym jest "Fenty face"? - pytamy głównego m... Następny artykuł: Ta blogerka urodowa ma... 4 lata. Jej uroczy filmik o makijażu stał si...

Znamy zamiennik podkładu Fenty Beauty! Ma identyczny skład, ale kilka razy niższą cenę

Dwa podkłady z różnych półek cenowych i... identyczny skład. Okazuje się, że zamiennik podkładu Fenty Beauty kupicie znacznie taniej.

Jedna z najgorętszych marek makijażowych - Fenty Beauty nareszcie jest dostępna w Polsce. 7 września linia makijażu stworzona przez Rihanna trafiła do perfumerii Sephora. Jednym z najbardziej wychwalanych produktów marki jest długotrwały podkład o matowym wykończeniu, który polecany jest przede wszystkim posiadaczkom cer tłustych i mieszanych. Jedyna wada to dość wysoka cena podkładu.

Tańszy zamiennik podkładu Fenty Beauty

Okazuje się, że za tańszy odpowiednik podkład Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation to... rozsławiony podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation. Drogeryjny podkład wychwalany jest w naszym KWC od lat, ale nie wiedziałyśmy, że ma tyle wspólnego z nowością od Fenty Beauty. Makijażystka Ewelina Krasoń na swoim Instagramie porównała składy obydwu produktów i jak widać na poniższym obrazku lista składników jest identyczna.

Mimo takich samych składników (różni się zaledwie kilka pozycji) należy zaznaczyć, że nie mamy do czynienia z takimi samymi produktami. Proporcje muszą być inne, bo podkład od Fenty ma zdecydowanie bardziej matowe wykończenie. Dodatkowo podkład z linii Rihanny dostępny jest w aż 40 odcieniach, a gama podkładu Catrice jest mocno ograniczona. Catrice ma tylko 4 odcienie, ale za to kosztuje między 23 a 30 zł. Co więcej, wg opinii niektórych Wizażanek, podkład może zapychać.

Jeśli znajdziecie swój odcień podkładu Catrice w drogerii, może nie warto przepłacać... Na pewno warto spróbować.

Zobacz także: TOP 7 z KWC: najlepsze bazy pod makijaż

Źródło zdjęcia: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 10:39

Nasze propozycje