Poprzedni artykuł: Makijaż gotowy na wszystko, czyli supertrwałe kosmetyki za dobrą cenę Następny artykuł: Podkład jeszcze lepszy niż Dermacol? Zakrywa nawet tatuaże, ale jest u...

Rossmann całkowicie zmienia zasady promocji na makijaż. Przeczytajcie, aby nie rozczarować się przy kasie!

Nie jedna, a cały szereg zmian! Promocji na kolorówkę w Rossmannie nie możemy nazwać już "-55 procent na makijaż", bo drogeria wprowadza inne obniżki. Czym jeszcze zaskakuje Rossmann? Przeczytajcie, aby dobrze zaplanować zakupy.

Promocja na kosmetyki kolorowe -55 procent w Rossmannie to prawdziwe święto dla makijażoholiczek. Drogeria zazwyczaj organizowała ją dwa razy w roku - na wiosnę oraz na jesień. Zazwyczaj Rossmann przyciągał klientów do swoich sklepów w październiku, ale w tym roku promocja wystartuje zdecydowanie wcześniej, bo już we wrześniu. Kosmetyki do makijażu będą objęte promocją od 16 do 30 września 2019 roku. Okazuje się, że zmianie nie ulga tylko data oferty promocyjnej, ale przede wszystkim jej zasady!

Nowe zasady promocji w Rossmannie - wrzesień 2019

W ubiegłych latach promocja na makijaż w Rossmannie miała dość jasne zasady - posiadacze karty Klubu Rossmann mogli kupić kosmetyki kolorowe wszystkich marek ze zniżką - 55 procent (należało wybrać trzy różne produkty). Tym razem Rossmann całkowicie zmienia reguły gry - niektóre kosmetyki będą objęte zniżkami, które będą sięgać nawet 70 procent, a inne będzie można zakupić w ofercie 1+1. Na ten moment Rossmann nie ujawnia, jakimi rabatami będą objęte poszczególne produkty.

W odróżnieniu od dotychczasowych akcji nie będzie obowiązywał stały rabat, lecz mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki makijażowe. Możecie się spodziewać zniżek w wysokości 40, 50, 60, a nawet 70 procent, a także ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis. W każdej szafie znajdziecie coś fajnego - czytamy w komunikacie na stronie internetowej drogerii.

rossmann sklep promocje

Jak skorzystać z promocji na kolorówkę w Rossmannie?

Procentowa zmiana obniżki to dopiero początek wielkich zmian. Dotychczas warunkiem skorzystania z promocji było wybranie minimum trzech kosmetyków kolorowych. Tym razem nie ma żadnych ograniczeń dotyczących ilość kosmetyków. Zniżkę otrzymacie zarówno jeśli do kasy udacie się tylko z jednym produktem lub jeśli zdecydujecie się na kilkanaście.

Co bardzo ważne - możecie kupić także kilka sztuk tego samego kosmetyku (do tej pory trzeba było wybierać różne produkty). To zdecydowanie zmiana na duży plus, bo w niższych cenach będziecie mogły kupić ulubione kosmetyki na zapas.

Zobacz także: Kultowy podkład zmienia swoją formułę. Stara wersja znika z Rossmanna!

makijaż rpomocja rossmann

Promocja na makijaż a karta Klubu Rossmann

Kolejna zmiana dotyczy karty Klubu Rossmann. W poprzednich latach promocja obowiązywała tylko dla klientów, którzy ściągnęli aplikację drogerii i byli członkami Klubu Rossmann. Teraz się to zmieni. Od 16 do 30 września zakupy w niższych cenach będą mogli zrobić wszyscy, nawet osoby, które nie należą do Klubu.

Wrześniowa akcja makijażowa wiąże się z jeszcze jedną ważną zmianą – mogą z niej skorzystać nie tylko członkowie Klubu Rossmann, ale absolutnie wszyscy nasi Klienci. Mimo wszystko warto skanować swoją kartę, ponieważ zebrane punkty pozwalają wspierać organizacje charytatywne. Dodatkowo Klubowiczów, którzy najszybciej skorzystają z promocji na makijaż czeka przy kasie niespodzianka - informuje Rossmann.

Wrześniowa promocja na makijaż w Rossmannie będzie miała zupełnie nowe zasady, ale wydaje nam się, że są to zmiany na lepsze. Nie musimy ściągać aplikacji oraz ograniczać się podczas wyboru ilości kosmetyków. Dodatkowo akcja będzie obowiązywać aż przez dwa tygodnie. Jedyny minus, który dostrzegamy to różne obniżki na poszczególne produkty - zakupów w Rossmannie nie będzie można zaplanować wcześniej.

A co wy myślicie o nowych zasadach promocji w Rossmannie?

Zobacz także: Kultowe pomadki Bourjois doczekały się nowej wersji! Teraz możecie je kupić w formie... kredki

Zdjęcia: iStock, materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 września 2019, 11:07

Nasze propozycje