Poprzedni artykuł: Photoshop w... sztyfcie? Internautki oszalały na punkcie Blur Stick! Następny artykuł: Rozświetlacz w kulkach za mniej niż 20 złotych! Zobacz, jak działa

Klientka w rozświetlaczu znanej marki znalazła... włos! Nie zgadniecie, o jaką firmę chodzi

Makijaż, , tagi: Jeffree Star
Ciera Jewel wkroczyła na ścieżkę wojenną z królem rozświetlaczy i nie wygląda na to, aby wszystko miało zakończyć się pokojowo. Całą sprawą żyją już od kilku dni zagraniczne media. A wystarczyło po prostu przeprosić…

Dyskusja toczy się w najlepsze i wiele osób popiera 18-letnią Cierę Jewel. Wszystko za sprawą grubego, czarnego włosa, który znalazła w rozświetlaczu Skin Frost marki Jeffree Star. Nastolatka postanowiła zrobić zdjęcie kosmetykowi, a następnie opublikować je na swoim Twitterze. Post szybko zyskał na popularności. Do tej pory udostępniono go dalej już 6,5 tysiąca razy.

Dziewczyna napisała, że „na dnie rozświetlacza znalazła włos”. W poście oznaczyła oczywiście samego wizażystę i przez to cała sprawa nabrała tempa. Ciera nie czekała zbyt długo i złożyła reklamację. Do biura obsługi klienta pisała dwa razy, a odpowiedź uzyskała dopiero wtedy, gdy sprawę nagłośniła na Twitterze oraz Instagramie.

Zobacz także: Kosmetyki Jeffree Star są już w Polsce! Gdzie można je kupić?

Sklep zaoferował jej wówczas zwrot pieniędzy za zakup rozświetlacza oraz zwrot kosztów związanych z dostawą. Miała również dostać zupełnie nowy egzemplarz produktu Skin Frost.

Ale prawdziwy „dramat” miał się rozegrać dopiero wtedy, gdy w całą sprawę zaangażował się sam Jeffree Star. Był bardzo oburzony całym zajściem i ciągłymi oskarżeniami 18-latki. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiązać całą sytuację. 

Napisał między innymi, że „ludzie lubią wierzyć we wszystko, co zobaczą w internecie, a ten nawyk powinniśmy zdecydowanie zostawić w 2016 roku”. Wizażystka zablokował Cierę na każdym portalu społecznościowym zaraz po tym, jak niepotrzebnie wdał się z nią w dyskusję. Ujawnił między innymi, że jej oskarżenia o traktowaniu klienta są bezpodstawne, gdyż skargę w dziale złożyła w niedzielę późnym wieczorem, kiedy już nikt nie pracuje. Odpowiedź dostała jak najszybciej było to możliwe. Jego zdaniem Ciera specjalnie zrobiła aferę, by się wypromować.

A wy co myślicie? Czy takie sprawy powinno się nagłaśniać?

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/10344274122563008

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:56

Zobacz także

Nasze propozycje