Poprzedni artykuł: Dyskryminacja matki karmiącej? Następny artykuł: Czy odkurzacz do wągrów jest bezpieczny? Eksperci ostrzegają!

Małgorzata Rozenek już po ślubie! Zobacz jej zjawiskową kreację. Wcale nie była biała…

Home,
Zapowiadała, że będzie mieć pięć sukni, w końcu postawiła na tą jedyną. Małgorzata Rozenek na swoim ślubie zachwyciła wszystkich w projekcie Evy Minge.

Stało się! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już po ślubie. Musimy przyznać, że na ten dzień czekałyśmy w redakcji już od dawna. Powód? Byłyśmy bardzo ciekawe jak gwiazda będzie wyglądać. I szczerze - nie zawiodłyśmy się! 

Szara suknia ślubna Rozenek

Małgosia podczas ceremonii ślubnej w pałacyku w podwarszawskim Konstancinie wyglądała po prostu cudownie w syreniej kreacji! Ale musimy też przyznać, że nas zaskoczyła. Gwiazda TVN na ten wyjątkowy dzień wybrała suknię projektu Evy Minge, ale w… szarym kolorze. Dlaczego się zdecydowała właśnie na taką? Minge zdradza szczegóły:

Suknia miała być wyjątkowa i unikatowa. Pomyślałam, że zaskoczymy kolorem mgły i odejdziemy od białej tradycyjnej sukni ślubnej. Uroda Gosi i jej figura pozwalają praktycznie na każda formę, ale uznałam, że warto podkreślić jej eteryczność i fantastyczne proporcje. Gosia posiada klasę, która unosi suknie haute couture, więc postawiliśmy na ten kierunek.

Prace nad sukienką trwały kilka tygodni. Dwie mistrzynie krawiectwa ręcznie przyszywały cyrkonie i srebro do surowego tiulu. Wiadomo także, że każdy skrawek tiulu w dolnej części sukni był ręcznie wycinany. Efekt jest naprawdę spaktakularny! 

Jak udało nam się ustalić - do przepięknej sukni, Rozenek dobrała buty Celebrity robione specjalnie na zamówienie tylko dla niej.

Makijaż i fruzyra ślubna Rozenek

Ale my Wizazanki nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdziwy makijażowo - fryzurowego stylu Rozenek. Jak udało nam się dowiedzieć o make up gwiazdy zadbała tego dnia Beata Milczarek, a o fryzurę Emilia Mikiciuk.

A jak prezentował się pan młody? Radosław Majdan miał na sobie tego dnia „wszystko” od Paco Lerente - także buty. 

A czy wam podoba się styl pary młodej? 


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:35

Zobacz także

Nasze propozycje