Poprzedni artykuł: Myślisz o zabiegu na ciało? Poznaj ofertę Kliniki Ambroziak! Następny artykuł: Poznaj estheticBox.pl - najlepsze oferty szeroko pojętej branży estety...

Nowe wydanie specjalne Party Medycyna Estetyczna

Już w sprzedaży nowe wydanie specjalne Party Medycyna Estetyczna. A w nim dowiesz się, m.in. o sekretach urodowych gwiazd, znajdziesz wiele ciekawych porad, zarówno kosmetycznych, jak i pielęgnacyjnych.
Party Medycyna Estetyczna

Właśnie ukazało się nowe wydanie specjalne dwutygodnika Party. Party Medycyna Estetyczna, a w nim kompendium wiedzy na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie poprawiania urody. Wydanie zawiera, aż 108 stron, Specjalnie dla czytelniczek odkrywamy sekrety gwiazd. Tajemnice swojej urody zdradzają nam Angelina Jolie, Katarzyna Zielińska, Patricia Kazadi, Anna Mucha, paulina Sykut - Jeżyna, Martyna Wojciechowska i Dorota Deląg.

Dodatkowo w wydaniu porady jak ujędrnić skórę i rozjaśnić przebarwienia, rekomendowane przez ekspertów zabiegi anti-ageing, mało inwazyjne metody liftingu twarzy, testy kosmetyków, urodowe hity sezonu oraz 8 wyjątkowych hoteli SPA w których można odnowić nie tylko ciało ale i duszę.

Wydanie specjalne Party Medycyna Estetyczna - cena: 7,99zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 15:04

Zobacz także

Nasze propozycje