Tłuszcz... odmładza! Zobaczcie tylko efekty zabiegu Lipofilling w SkinClinic

Medycyna estetyczna , , tagi: SkinClinic, komórki macierzyste
Poprzedni artykuł: Nowy Zabieg! Lifting Hybrydowy Restylane Następny artykuł: Myślisz, że botoks albo powiększanie ust to łatwizna? Przeczytaj, zani...
Każda z nas marzy o pięknej skórze i młodym wyglądzie. Ale coraz częściej szukamy alternatywny dla kremów w klinikach medycyny estetycznej. Poznajcie zabieg Lipofilling - efekty są niesamowite!

Zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności skóry szczególnie zauważalna jest w widocznych miejscach takich jak twarz, szyja, dekolt czy dłonie. Jak zatrzymać efekt starzenia się? 

Postanowiliśmy to sprawdzić w Warszawskiej klinice SkinClinic, która specjalizuje się także w zabiegach odmładzających i zatrzymujących procesu starzenia.

Zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych w SkinClinic

Zapewne spotkałaś się już z pojęciem komórek macierzystych? Polega on na pobraniu od pacjenta tkanki tłuszczowej, z okolic w których występuje w nadmiarze, pozyskaniu komórek macierzystych, a następnie ponownemu podaniu w miejsca, które potrzebują „zastrzyku młodości”. Dzięki temu, że jest to materiał autologiczny, tzn. pochodzący z własnego organizmu, metoda ta jest bardzo bezpieczna, gdyż nie mogą wystąpić żadne reakcje alergiczne czy podrażnienie.

Coraz większą popularność zyskuje zabieg lipofilling - nazywany przeszczepem tłuszczu. Podobnie jak w przypadku komórek macierzystych rozpoczyna się od pobraniem tkanki od pacjenta. Po odpowiednim przygotowaniu, komórki macierzyste i tłuszczyk wstrzykuje się w miejsca gdzie występują ubytki. 

Jak sprawdził się "przeszczep tłuszczu"? Czy zabieg okazał się bolesny? Przekonaj się oglądając wideo! Sama ocenisz efekt końcowy!

Zobacz także: BOTOKS NIE ZAWSZE MUSI POWODOWAĆ EFEKT SZTUCZNOŚCI!

materiał sponsorowany

ZOBACZ NAJLEPSZE KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE W KWC:


Zobacz także

Nasze propozycje