Poprzedni artykuł: Wyszczuplanie i ujędrnianie ramion! Następny artykuł: Przetestowane przez Wizaż: zabieg Maximus

Ciało w Klinice Ambroziak - poznaj wyjątkowe zabiegi!

W dążeniu do idealnej sylwetki dermatologia estetyczna, chirurgia plastyczna i kosmetologia są nierozerwalnie połączone. Dopiero efekty takiej współpracy są spektakularne i trwałe. Klinika Ambroziak oferuje bezpieczne i skuteczne zabiegi, które wymodelują nasze ciało w wymarzony sposób.
kobiece ciało

MedContour Medical 

To urządzenie łączące działanie ultradźwięków i drenażu limfatycznego. Zabieg jest nieinwazyjny i bezboleśnie zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej, lecząc cellulit i pozbawiając obrzęków.

Rezultat widoczny już po pierwszej sesji i kumuluje się wraz z każdym następnym zabiegiem.

Obszary poddawane zabiegowi to brzuch, biodra, pośladki, ramiona, uda, „boczki” i fałd podłopatkowy.

Zeltiq 

Urządzenie wykorzystuje technologię kriolipolizy czyli wrażliwości komórek tłuszczowych na niską temperaturę. Zabieg jest bezpieczny i całkowicie nieinwazyjny, modeluje sylwetkę. Jest alternatywą dla liposukcji.

Obszary poddawane zabiegowi to „boczki”, brzuch, podbrzusze, uda i sutki u mężczyzn.

Końcówka Coolfit precyzyjnie wymodeluje najtrudniej dostępne do tej pory miejsca jak: nogi, ramiona i wewnętrzna strona ud a także plecy i brzuch.

Cellulaze

To szybki i  bezpieczny zabieg, który umożliwia pozbycie się pomarańczowej skórki na długi czas. Jedyny, dostępny na rynku małoinwazyjny zabieg chirurgiczny do terapii cellulitu.

W ciągu kolejnych tygodni i miesięcy po zabiegu, odbudowują się zwłókniałe przegrody, a nowo wyprodukowany kolagen przyczynia się do ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Te czynniki wpływają na ujednolicenie i wygładzenie powierzchni skóry i w znacznym stopniu redukują cellulit. Zabieg jest jednorazowy, rezultaty pojawiają się stopniowo, w okresie od 3 miesięcy po wizycie. 

Innowacyjna liposukcja infradźwiękowa-nutacyjna N.I.L.

Precyzyjne odsysanie tkanki tłuszczowej bez nierówności na powierzchni skóry. Oprócz usuwania tkanki tłuszczowej dochodzi również do jej rozbicia, co pozwala skrócić czas operacji. Można dzięki temu odsysać duże ilości tkanki tłuszczowej. Mniejsza inwazyjność zabiegu oznacza ograniczenie dyskomfortu pacjenta a szybki powrót do pracy i normalnego życia to najlepsza reklama tego zabiegu.

Dzięki zastosowaniu separatora komórek tłuszczowych można wykonać przeszczep własnych komórek tłuszczowych (Adivive) do:

 - powiększenia piersi, pośladków, łydek

 - korekty zewnętrznych narządów płciowych męskich (powiększanie prącia) i żeńskich (wypełnianie warg sromowych większych)

 - powiększania i poprawy kształtu ust, policzków, czoła, nosa oraz wygładzania bruzd.

Powyższe zabiegi przyniosą pożądany efekt jeśli połączymy je z relaksującymi masażami i przyjemnymi zabiegami kosmetycznymi.

materiał partnera

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje