Poprzedni artykuł: Nowe wydanie specjalne Party Medycyna Estetyczna Następny artykuł: Przejdź metamorfozę z wizaz.pl i Kliniką Cosmopolitan!

Poznaj estheticBox.pl - najlepsze oferty szeroko pojętej branży estetycznej w jednym miejscu!

Medycyna estetyczna , , tagi: medycyna estetyczna, internet, zabiegi kosmetyczne
Coraz więcej Polek korzysta z dobrodziejstw jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Dzięki temu też staje się ona bardziej przystępna. Nieprzecenione efekty odmładzające, wyszczuplające i ujędrniające jakie dają zabiegi medycyny estetycznej oraz urządzenia Hi-Tech stają się coraz bardziej popularne i dostępne dla każdego.

estheticBox.pl to pierwszy tego typu serwis w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje jest to “Box”, w którym znajdziecie wszystkie najlepsze oferty potrzebne do tego, by świetnie wyglądać.

Koniec żmudnego przeglądania internetu w poszukiwaniu najlepszego dla siebie zabiegu liftingującego czy wyszczuplającego – od teraz cała szeroko pojęta branża estetyczna w jednym miejscu dzięki serwisowi estheticBox.pl
Oferty zamieszczane na łamach serwisu podzielone są na następujące kategorie: Zabiegi na twarz (pielęgnacyjne, liftingujące, odmładzające, wypełniacze), Zabiegi na ciało (wyszczuplające, ujędrniające, modelujące, depilacja), Paznokcie, Fryzjerstwo, SPA, Stomatologia estetyczna, Stylista / Personal Shopper – wszystko czego potrzebujemy dla dobrego wyglądu, od teraz będzie zawsze pod ręką. 

W serwisie można wyszukać interesujący nas zabieg i dokonać jego zakupu bezpośrednio z poziomu strony internetowej. Zabieg można odnaleźć po jego nazwie, nazwie urządzenia jakim jest wykonywany lub po prostu wejść w interesującą nas kategorię i zobaczyć cały przegląd dostępnych możliwości, które pozwolą rozwiązać interesujący nas problem i wybrać spośród nich tę najbardziej odpowiednią. Dodatkowo dzięki wbudowanej funkcji Mapa Zoom można przybliżyć  interesujący nas rejon / dzielnicę, załóżmy w pobliżu miejsca pracy czy miejsca zamieszkania i wyświetlą się nam wyłącznie oferty z zaznaczonego obszaru.
Zaznaczyć też należy, iż serwis rozważnie dobierał Partnerów, których zaprosił do współpracy. Cechują się oni profesjonalizmem i wysoką jakością wykonywanych usług.  Swoim klientom serwis daje poczucie pewności, iż niezależnie od tego, którą ofertę wybiorą trafią w dobre ręce. 

estheticBox.pl swoje działania rozpoczął od zrzeszenia sprawdzonych miejsc na terenie Warszawy, wiemy jednak, że będzie rozszerzał swoje działanie o następne miasta. Na mapie ekspansji serwisu w najbliższym czasie pojawi się: Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź, Trójmiasto, Katowice i kolejne miasta Polski.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje