Dzięki tym zabiegom przywrócisz skórze jędrność i blask

Medycyna estetyczna , , tagi: Skin Clinic
Poprzedni artykuł: Bądź piękniejsza na wiosnę! Z tymi zabiegami zadbasz o skórę twarzy i...
Po 35-tce skóra powoli traci elastyczność, nie tylko na twarzy! Nasza redaktorka postanowiła właśnie z tymi problemami powalczyć z pomocą ekspertów ze SkinClinic. Cel? Mniej widoczne zmarszczki, szczuplejsze uda i jędrniejsze kolana. Zobaczcie nasz film.

Wasza skóra stała się wiotka? Nasza redaktorka znalazła sposób na ponowne ujędrnienie jej. Specjaliści ze SkinClinic połączyli ten zabieg również z wolumetrią twarzy, dzięki której Asia pozbyła się w kilkadziesiąt minut bruzd nosowo-wargowych!

Jak pozbyć się drugiego podbródka?

Skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu powoduje, że komórki w tkankach zaczynają się ruszać. Dochodzi wówczas do tarcia, które wytwarza z kolei ciepło. Powstają wówczas mikropoparzenia wewnątrz tkanki o wielkości od 0,5 mm do 1 mm.

Powierzchnia skóry jest oczywiście nietknięta, ale pod nią zaczynają zachodzić intensywne procesy odbudowy i regeneracji. To dlatego, że UTIMIS umożliwia głęboką penetrację tkanki i dzięki temu trwale usuwa tkankę tłuszczową. W ten sposób można szybko zmniejszyć obwód newralgicznej partii ciała.

Czy zabieg jest bolesny? Urządzenie generuje dodatkowe chłodzące działanie, dzięki któremu podczas zabiegu nie odczuwamy praktycznie żadnego dyskomfortu.

Zabieg jest prawie bezbolesny. Wiem, że na efekty muszę poczekać i pojawią się dopiero minimum po miesiącu, ale już wyobrażam sobie, jak owal twarzy się zmieni. Skóra będzie bardziej napięta, no i wreszcie zniknie drugi podbródek. Mija kilkanaście dni od zabiegu, a ja czuję się świetnie - mówi Asia.

Zabieg trwa maksymalnie 30-40 minut. Nie należy niepokoić się lekko zaróżowioną skórą. To zupełnie normalny i tymczasowy efekt. Jedna wizyta, jeden zabieg, a efekt utrzymuje się naprawdę długo.

Zabieg może być wykonywany zarówno na twarz, jak i na ciało. Główną jego zaletą jest to, że wykonujemy go raz, a efekty utrzymują się około roku. Możemy go łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej, na przykład z wypełniaczami - mówi dr n. med. Dorota Kwiatkowska - dermatolog, lekarz medycyny estetycznej.

Ten sam zabieg nasza redaktorka zastosowała również na uda i kolana.

Nie ma co oszukiwać, zabieg jest odczuwalny, szczególnie przy kości. Efekty pojawią się po około 2 miesiącach. Skóra na kolanach i udach jest już jednak bardziej napięta i jedrniejsza– mówi Asia.

Nasza redaktorka, idąc za radą specjalistów SkinClinic, zdecydowała się również połączyć UTIMIS z wypełnieniem bruzd nosowo wargowych.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym StylAge

Zmarszczki to tak naprawdę jeden z kilku mankamentów, z jakimi mierzy się nasza skóra w procesie starzenia. Skóra traci elastyczność, przez co zmienia się owal twarzy. W dodatku pojawiają się także bruzdy nosowo-wargowe. Nasza redaktorka postanowiła właśnie z tymi problemami powalczyć z pomocą ekspertów ze SkinClinic.

Wybrała zabieg wolumetrii, czyli wprowadzania w skórę substancji występujących naturalnie w organizmie - kwasu hialuronowego lub żelu z cząsteczkami hydroksyapatytu wapnia. W jakich przypadkach warto zastosować taki zabieg?

 • zmiany w owalu twarzy,
 • ubytki objętości skroni,
 • zmarszczki,
 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • opadające policzki tzw. “chomiki”,
 • płaskie lub zapadnięte policzki,
 • utrata jędrności i elastyczności skóry,
 • worki pod oczami.

Wypełnienie kwasem StylAge bruzd nosowo-wargowych było bezbolesne. Wystarczyły 2 ukłucia, a efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu! - mówi Asia.

Inwazyjność wolumetrii twarzy jest niewielka. Po zabiegu nie trzeba przechodzić okresu rekonwalescencji, a czas ostrzykiwania twarzy jest krótki. Co daje ostrzyknięcie newralgicznych miejsc specjalistycznymi substancjami?

 • wyraźnie odmłodzenie wyglądu twarzy,
 • poprawa i odbudowa owalu twarzy,
 • lifting dolnej części twarzy,
 • wymodelowanie i odbudowa kości policzkowych,
 • spłycenie zmarszczek i bruzd.

Materiał powstał z udziałem marki SkinClinic

Zdjęcia: Edipresse Content Studio 


Nasze propozycje