Mikroreklama

 

Forum Wizaż.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość emitowania taniej reklamy. Usługa skierowana jest do osób chcących promować swoje aukcje na allegro, blogi, usługi lub strony internetowe. Reklama ta ukazuje się pod podpisem każdego napisanego przez użytkownika postu:

 

 

Zasady

Usługa mikroreklamy dotyczy tylko emisji reklamy w ramach opłaconego podpisu.

  • Reklamować można tylko strony zgodne z prawem polskim oraz międzynarodowym. Reklama nie może naruszać interesów osób trzecich (antyreklama) oraz interesów lub dobrego imienia Redakcji Wizaż.pl.
  • Wykupienie reklamy nie upoważnia do reklamowania swoich usług na forum (m.in.: do podawania linków lub zachęcania do kupna w treści postów, treści PW lub jakiejkolwiek innej formie).
  • Jeśli mimo to użytkownik złamie regulamin forum, jego konto będzie zablokowane, a emisja reklamy przerwana bez możliwości odzyskania środków za niewykorzystaną reklamę. Ponad to użytkownik może być obciążony kosztami emisji reklamy premium (czyli w treści postów) wynoszącymi 500 zł za każdy rozpoczęty dzień emisji, a także kosztami usunięcia jego nielegalnej działalności.

Reklama ukaże się pod wszystkimi napisanymi przez Ciebie postami. Jeśli jednak nie masz w ogóle napisanych postów, to lepiej nie zamawiaj tej usługi, bo niewiele na niej skorzystasz. Nabijanie większej ilości postów nie ma sensu, bo Twoje konto będzie zablokowane za spamowanie i stracisz zarówno reklamę jak i pieniądze w nią zainwestowane.

 

Jak zamówić reklamę?

Poniżej znajduje się instrukcja jak zamówić mikroreklamę na forum Wizaż.pl.

Aby korzystać z reklamy należy posiadać konto na Wizaz.pl Forum lub zarejestrować się i być aktywną użytkowniczką naszego forum.

Przejść do Ustawień konta, do zakładki Płatne subskrypcje

 

1. Zapłać za wybrany okres reklamy

Wybierz z rozwijanej listy,  okres przez jaki będzie wyświetlała się mikroreklama.

 

2. Wybierz wygodną dla Ciebie formę płatności

 

Automatycznie zostaniemy poinformowani o dokonaniu płatności, reklama będzie aktywowana chwilę po przelaniu środków na nasze konto.

 

3. Wypełnij pola reklamowe

Aby uruchomić reklamę wypełnij 3 pola w profilu użytkownika w sekcji "Dodatkowe informacje".

 

W trakcie wykupionego okresu reklamowego można dowolną ilość razy zmieniać treść mikroreklamy. Reklama jest blokowana automatycznie po wygaśnięciu opłaconego okresu emisji reklamy. Ponowne opłacenie reklamy spowoduje jej automatyczną reaktywację.

Nie ma możliwości wycofania reklamy i zwrotu pieniędzy w trakcie trwania emisji reklam. We wszelkich innych sprawach, pytaniach oraz uwagach prosimy o kontakt mailowy.

 

Zyskownej reklamy życzy 
Redakcja Wizaż.pl 
Biuro Reklamy 
ul. Wiejska 19 
00-480 Warszawa 
reklama@wizaz.pl

Newsletter