Poprzedni artykuł: Iga Lis w walentynkowej kampanii La Mania Następny artykuł: 10 kobiecych sukienek na Walentynki

10-letnia dziewczynka podpisała kontrakt z agencją modelek

Moda, , tagi: modelki, Vogue
10-letnia Kristina Pimenova nazywana "najpiękniejszą dziewczynką świata" podpisała właśnie kontrakt z agencją modelek. To duży krok w jej karierze, ale czy nie jest za to odrobinę za wcześnie?

Choć Kristina ma dopiero 10 lat jej doświadczenie w pracy modelki jest imponujące - ma na swoim koncie współprace z największymi markami w świecie mody - pojawiała się w kampaniach Dolce&Gabbana, DSquared2 czy Giorgio Armani. Edytorial z jej udziałem ukazał się w magazynie "Vogue", a ponadto Kristina często określana jest mianem "najpiękniejszej dziewczynki świata". Jako modelka pracuje od 4 roku życia, a teraz - jako 10-latka podpisała kontrakt z agencją LA Models i New York Models. A co za tym idzie - dziewczynka wyprowadza się z rodzinnej Rosji, by rozpocząć karierę w Stanach Zjednoczonych.

Duży szum medialny wzbudził oczywiście bardzo młody wiek dziewczynki. Choć pojawianie się dzieci w kampaniach reklamowych nie jest niczym niezwykłym, bardzo łatwo naruszyć w tej kwestii pewną granicę. Tu najlepszym przykładem jest sesja z paryskiego wydania "Vogue", w której 10-letnia wtedy Thylane Lena-Rose Blondeau wystylizowano na elegancką, dorosłą kobietę.

Wizerunek Kristiny równie często spotyka się z głosami krytyki - kontrowersje wzbudzały m.in. wyzywające zdjęcia umieszczane na jej Instagramie (który śledzi już ponad milion osób!). Agecja LA Models jest jednak bardzo zadowolona ze współpracy ze śliczną Rosjanką - "Mamy nadzieję na długofalową współpracę" - skomentował właściciel agencji. Nie jesteśmy pewne czy Kristina powinna zaczynać pracę modelki tak wcześnie, jednak biorąc pod uwagę jej urodę, wielka kariera w świecie mody jest jej wręcz pisana.

fot. instagram kristinapimenova, lamodels

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 22:24

Zobacz także

Nasze propozycje