Poprzedni artykuł: 12 najgorszych... sukni ślubnych! Tych zdjęć już nigdy nie zapomnicie... Następny artykuł: 8 najcieplejszych butów na zimę!

10 najmodniejszych kożuszków w stylu Igi Lis

Moda, , tagi: zima 2016/17
W klasycznym kożuszku twoja mama robiła furorę w Zakopanem. Ty masz dzisiaj ten luksus, że możesz przebierać w długościach, kolorach i fasonach. Nie zmieniło się to, że taki płaszcz najlepiej ogrzeje cię nawet w największe mrozy. Zobacz, jak modne okrycie nosi Iga Lis, a w sieciówkach poszukaj tańszych odpowiedników.

Klasyczny kożuch jest beżowo-brązowy, wykonany z naturalnej skóry, sięgający kolan, a nawet kostek. Al to najcieplejsze z zimowych okryć ma dzisiaj więcej wcieleń.

Od kilku sezonów supermodne jest połączenie futrzanego kożucha z fasonem ramoneski. Zaczęło się od pokazu Burberry, dziś takie kurtki mają w swoich kolekcjach wszystkie sieciówki. Ostatnio takie właśnie okrycie nosi bardzo stylowa córka Kingi Rusin - Iga Lis

Jednocześnie powraca moda na kożuchy w stylu lat 60., które z wdziękiem nosiły nasze mamy i gwiazdy kina – Anna Dymna i Beata Tyszkiewicz.

W naszej galerii zobacz kożuchy na każdą okazję – krótkie o rockowym sznycie albo luksusowe, w sam raz do kurortu. 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 04:28

Zobacz także

Nasze propozycje