Poprzedni artykuł: Damskie garnitury w stylu Edyty Herbuś - świetnie zastąpią sukienkę! Następny artykuł: 10 futrzanych kamizelek w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan (w dobrej ce...

10 ubrań i dodatków, na które warto zapolować na wyprzedażach

Moda, , tagi: wyprzedaże
W ferworze zakupów świątecznych zapomniałaś o prezencie dla samej siebie? Wstrzymaj się chwilę z kompletowaniem garderoby. Zaraz po świętach – 27 grudnia – rozpoczynają się posezonowe wyprzedaże w twoich ulubionych sklepach. Co warto kupić taniej?

Na wyprzedażach w sieciówkach masz pokusę, żeby kupić wszystko, na czym oszczędzałaś przez cały sezon? Nie daj się zwieść niskimi cenami. To, że możesz kupić coś, czego nie potrzebujesz nawet o 70 proc. taniej, nie znaczy, że nagle znajdzie się dla tego miejsce w twojej szafie.

Postępuj więc rozważnie, zawczasu przygotowując sobie listę zakupów. Na wyprzedażach warto zaopatrzyć się w kilka sezonowych hitów, ale przede wszystkim zainwestować w klasyki.

Na naszej top liście 10 rzeczy, które warto kupić na wyprzedażach znalazły się ubrania, które nosi modna ulica – panterkowe płaszcze, aksamitne sukienki oraz koronkowe body, a także nieśmiertelne kamelowe okrycia, praktyczne botki na słupku i bomberka, która równie dobrze sprawdzi się wiosną.

Na wyprzedażach twoja szafa niech wzbogaci się więc o ubrania z przecenionych jesiennych kolekcji, które przetrwają jednak próbę czasu i uczynią z ciebie ikonę stylu także w kolejnym sezonie!

Zobacz także: Prezenty gwiazdkowe dla prawdziwej fashionistki

Foto: iStock / materiały promocyjne

zdjęcia: Free

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:54

Zobacz także

Nasze propozycje