Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w lateksowych spodniach! Czy to pasuje do...... Następny artykuł: 10 najpiękniejszych kreacji z rozdania nagród EMMY

5 najmocniejszych trendów na jesień. Który z nich trafi do twojej szafy?

Moda,
W tym sezonie będziemy nosić aksamitne sukienki na ramiączkach spaghetti, marynarki w kratę, żakardowe garnitury, płaszcze z lakierowanej skóry i spódniczki w cętki. Zobacz naszą top listę 5 najmocniejszych trendów jesieni!

Aksamit, błyszczący, miękki i zmysłowy, konkuruje ze złocistym żakardem i przebojową lakierowaną skórą o tytuł najmodniejszej tkaniny sezonu.

W kategorii wzorów walka też jest wyrównana. Krata, nie tylko szkocka, sprawdza sprawdza się na co dzień, a wieczorem jej miejsce zajmują cętki

Dziewczyny, które kochają nonszalancki seksapil lat 90., z pewnością skłonią się ku aksamitnym sukienkom o bieliźnianym fasonie, romantyczki wybiorą żakardowe płaszcze jak z „Mad Menów”, kraciaste marynarki spodobają się pragmatycznym profesjonalistkom, płaszcze z lakierowanej skóry to opcja dla kobiet, które zawsze chcą być w centrum zainteresowania, a cętkowane kreacje to spełnienie marzeń femme fatale.

W naszej galerii zobacz najlepsze looki ze światowych pokazów mody – od słodkich po superseksowne.

zdjęcia: Imax Tree

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:46

Zobacz także

Nasze propozycje