Poprzedni artykuł: Księżna Kate jest już w Polsce! Mamy zdjęcia jej pierwszej kreacji Następny artykuł: Księżna Kate na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała sukienkę Go...

Kreacja Agaty Dudy na spotkaniu z Kate i Williamem. Zachwyca czy rozczarowuje?

Brytyjska para książęca jest już w Polsce na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim. Księżna Kate zachwyciła, a jak wyglądała nasza Pierwsza Dama?

Księżna Kate i książę William są już w Polsce! Przed godziną 14 para książęca wraz z dziećmi wylądowała na Okęciu, skąd udała się na spotkanie z Agatą oraz Andrzejem Dudą. Jak zawsze wiele emocji wzbudzają kreacje księżnej oraz Agaty Dudy. Kate Middleton pojawiła się w białym płaszczu domu mody Alexander McQueen, a Agata Duda zdecydowała się na szyfonową kreację ze skórzanym paskiem w talii. Więcej zdjęć ich stylizacji znajdziecie w naszej galerii.

Polska Para Prezydencka na spotkaniu z Kate i Williamem

Po spotkaniu w Pałacu Prezydenckim księżna Kate oraz William mają udać się do Muzeum Powstania Warszawskiego. Wieczorem przewidziany jest bal w Łazienkach Królewskich, gdzie William ma wygłosić przemówienie. Jutro para książęca będzie gościć w Gdańsku, a następnie uda się z wizytą do Niemiec.

Zobacz także: Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak księżna Kate wyglądała zaledwie 10 lat temu?

Źródło zdjęć: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 15:17

Zobacz także

Nasze propozycje