Poprzedni artykuł: Sukienka tej marki to hit wśród gwiazd i blogerek. Podobną kupisz w po... Następny artykuł: Oto najlepsza długość szortów dla każdej sylwetki

Obcisłe spodnie, kurtka moro i... Czy to naprawdę Agata Duda?

Moda, , tagi: Agata duda
Agata Duda w wojskowym moro i obcisłych spodniach jest nie do poznania! Dlaczego zdecydowała się na taką stylizację? Miała bardzo ważny powód.

Stylowe, eleganckie szpilki oraz sukienki muszą zejść na drugi plan, kiedy Pierwsza Dama uczestniczy w leśnym survivalu.

Agata Duda pojawiła się na Onko-Survivalu, gdzie odwiedziła obozowiczów. Zobaczyła, jak wygląda prawdziwa szkoła przetrwania dla osób po przebytych chorobach onkologicznych.

Agata Duda w obcisłych spodniach i moro

Onko-Survival jest organiowany w Lasach Januszewskich. Jak to na tego typu obozach bywa, nie ma dostępu do bieżącej wody, elektryczności i telefonów. Jedzenie przygotowuje się samodzielnie, nad ogniskiem. 

Wydarzenie jest dla nich nie tylko niesamowitą przygodą, ale także doskonałą okazją do zmierzenia się z własnymi słabościami i lękami. (…) Dla uczestników survivalu to także możliwość integracji, współpracy i wzajemnego wsparcia - czytamy na stronie Kancelarii Prezydenta RP.

Pierwsza Dama miała również szansę podziwiać własnoręcznie zbudowane obozowisko. W dodatku bez skrępowania brała udział we wszystkim, co trzeba było wykonać na jego terenie. Dzięki temu miała okazję spędzić naprawdę sporo czasu z uczestnikami Onko-Survivalu. 

Nie da się ukryć, że w tym wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Agaty Dudy! Jak żona Andrzeja Dudy wygląda w barwach moro? Zobaczcie w naszej galerii!

Zdjęcia: Ons.pl; Screeny z prezydent.pl/Grzegorz Jakubowski/KPRP

Na takim obozie survivalowym przy ci się żel antybakteryjny. Przetestuj jeden z tych:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 02:50

Zobacz także

Nasze propozycje