Poprzedni artykuł: Małgosia z "Rolnik szuka żony" sprzedaje suknię ślubną. Przy okazji do... Następny artykuł: Modne parki i skórzane buty kupicie teraz w Lidlu za mniej niż 100 zł

Agnieszka Chylińska zszkowała fanów stylizacją. "Miałam taką suknienkę do komunii..."

Moda, , tagi: Agnieszka Chylińska
W takim wydaniu Agnieszki Chylińskiej jeszcze nie widzieliśmy... Na nagraniu "Mam talent" wokalistka wyglądała bardzo dziewczęco, co wzbudziło skrajne emocje u jej fanów.

Widzowie wszystkich edycji "Mam talent" mieli okazję obserwować liczne metamorfozy Agnieszko Chylińskiej. To w tym programie buntowniczka polskiej sceny muzycznej zmieniła się w powściągliwie ubraną damę, choć dziś mało kto już pamięta jej długie blond włosy... W ostatnich latach Aga powróciła jednak do rockowego stylu, zgoliła włosy, a później zaczęła eksperymentować z kolorowymi irokezami. Dlatego nikt nie przypuszczał, że Chylińska zatęskni jeszcze za subtelną kobiecością. Zwłaszcza, że jej najnowsza stylizacja jest dziewczęca jak nigdy...

Agnieszka Chylińska w dziewczęcej sukience

Podczas sobotniego półfinału "Mam talent" widzowie zobaczyli jurorkę w subtelnych błękitnych falbanach.

Agnieszka Chylińska 2018

Całość stylizacji jest jeszcze bardziej zaskakująca. Ażurowa letnia sukienka spokojnie mogłaby pochodzić z szafy małej dziewczynki (podobną kreację Paulina Sykut kupiła... w dziecięcym dziale Zary). W dodatku Chylińska uzupełniła stylizację bladoróżowymi pantofelkami typu Mary Jane, również inspirowanymi dziewczęcą garderobą. Całość stanowiła oczywiście jaskrawy kontrast z turkusowym tapirem i tatuażami wokalistki.

Agnieszka Chylińska 2018

Choć część fanów chwaliła odwagę Chylińskiej, wielu z nich uważa, że gwiazda znów zdradziła swój rockowy wizerunek i powinna pozostać wierna stylowi punk. Na Instagramie wokalistki pojawiły się takie komentarze zaskoczonych internautów:

Miałam taka chińską sukienkę, gdy szlam do komunii....moda miesza się z czadem, oczekiwaniem i awangarda oraz snobstwemAga ty jesteś zajebista ❤️ ale twoja sukienka nie pasuje do ciebie Uwielbiam Agę ale ta kiecka....jezuu co to?Niestety sukienki w tym stylu pasują do słodko pierdzących idiotek a nie do ciebie nie wiem co się dzieje ale ostatnie twoje stylizacje to porażka brakuje mi Agnieszki z modern rocking

Jednak prawdziwi fani Agnieszki Chylińskiej (ci, którzy kupili jej nową płytę), nie powinni być w ogóle zdziwieni. Najnowsze wydawnictwo artystki nosi tytuł "Pink Punk" (różowy punk), a sesja w książeczce do płyty utrzymana jest właśnie w klimacie kontrastów. Na jednym ze zdjęć pojawia się nawet niesławna błękitna sukienka.

Wokalistka postanowiła po prostu nie pozbywać się sukienki tuż po sesji, ale wykorzystać ją także podczas nagrań dla TVN. Przy okazji zwróciła uwagę telewidzów na niedawną premierę "Pink Punk".

Jak uważacie - Agnieszce pasuje dziewczęcy styl czy powinna pozostać wierna rockowym ciuchom?

Zdjęcia: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 07:31

Zobacz także

Nasze propozycje