Poprzedni artykuł: Czy to już koniec słynnych Crocsów? Marka zamyka sklepy i fabryki Następny artykuł: Ten komplet z kolekcji H&M pokochały blogerki. Kolor śliczny, ale mate...

Agnieszka Kaczorowska jest już po ślubie! Suknia? Bardzo oryginalna

Co za niespodzianka! Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub i pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Ceremonia odbyła się w... słońcu Toskanii!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są już po ślubie! Plotki o potencjalnej zmianie stanu cywilnego aktorki krążyły już od dawna. Agnieszka i Maciej zaręczyli się pod koniec kwietnia 2018 roku po zaledwie kilku miesiącach związku. Ze ślubem również nie chcieli czekać i zorganizowali go w Toskanii. Agnieszka od kilku tygodni publikowała zdjęcie z welonem lub z przymiarek sukni ślubnej podgrzewając atmosferę przed ślubem.

Agnieszka Kaczorowska - zdjęcia sukni ślubnej

Agnieszka Kaczorowska ostatecznie zdecydowała się na suknię ślubne z atelier jednej ze swoich ulubionych projektantek - Violi Piekut. Pierwsza suknia była bardzo niestandardowa, ale za to stylowa. Agnieszka wybrała kreację z mocno wyciętym dekoltem oraz prześwitami. Aktorka zdecydowała się na dość niestandardowy makijaż w stylu lat 90. - mocno zarysowany kontur ust w połączeniu z jaśniejszym błyszczykiem.

Na Instagramie męża Agnieszki znajdziemy znajdziemy zdjęcie ze ślubu, na którym Agnieszka ma na sobie inną suknię - tym razem bez żadnych ozdób, na cienkich ramiączkach. Jest bardziej swobodna, ale równie elegancka i romantyczna.

Parze serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie główne: Instagram.com/agakaczor

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 21:07

Nasze propozycje