Poprzedni artykuł: Kinga Rusin w butach, których nienawidzą faceci. Są idealne na mrozy Następny artykuł: Suknia ślubna z serialu "Przyjaciółki" - Julka zachwyciła fanki

Anna Lewandowska wybrała już sukienkę na sylwestra

Ania Lewandowska pokazała sylwestrową kreację, w której widać jej okrągły ciążowy brzuszek. Gwiazda nigdy wcześniej nie zdecydowała się na tak odważny krój.

Ania Lewandowska jest już w piątym miesiącu drugiej ciąży. W pierwszej ciąży z Klarą trenerka raczej stroniła od pokazywania rosnącego brzuszka i wybierała luźne, sportowe ubrania. Tym razem jest inaczej!

Anna Lewandowska w sukience na sylwestra eksponuje ciążowy brzuszek

Anna zaprezentowała się na Instagramie w krótkiej cekinowej sukience marki Taranko. Obcisła na biodrach sukienka wyeksponowała jej wyrzeźbione nogi i... sporych rozmiarów brzuszek.

Lewa przyznała, że chciałaby założyć tę kreację na sylwestra, do którego pozostał miesiąc. Nie wiadomo więc, czy ciężarna jeszcze się w nią zmieści. Swoimi obawami podzieliła się z obserwatorami. 

Czas przygotowań do Świat, czas podsumowań no i oczywiście Sylwester! A wraz z nim okazja na taaakie sukienki. Pytanie czy... Będzie jeszcze dobra.

Cekinowa sukienka zachwyciła fanki Ani Lewandowskiej. Szczególnie zwróciły one uwagę na fakt, jak gwiazda doskonale wygląda w ciąży. 

Jaka piękna! Brzusio już jest, ale to jest cudownie.

Sukienka boska tak samo jak Ty.

Ale ty kwitniesz!

My również jesteśmy zachwyceni tym, że Ania w końcu nie zakrywa brzuszka. Trzymamy także kciuki, aby za miesiąc sukienka z cekinami była nadal dobra. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2019, 21:38

Nasze propozycje