Paris FW: Głośny pokaz kolekcji Balmain na sezon wiosna-lato 2016

Poprzedni artykuł: Czy to jeszcze jest moda? Pokaz kolekcji Ricka Owensa największym absu... Następny artykuł: Stylizacje gości na Paris FW jak zawsze zachwycają. Oto 10 najlepszych...
Pokazy Balmain to zawsze jedno z najważniejszych wydarzeń podczas Tygodni Mody. Olivier Rousteing prezentuje bowiem nie tylko spójne, udane kolekcje, ale także zaprasza liczne grono topowych modelek i największych gwiazd. Taki pokaz nie może obejść się bez echa.

balmain wiosna lato 2016

Pokaz Balmain na Paris Fashion Week

O marce Balmain ostatnimi czasy jest niezwykle głośno. Powodem medialnego szumu jest kolekcja zaprojektowana przez głównego projektanta domu mody - Oliviera Rousteinga, która niebawem trafi do sklepów H&M. Marka zadbała jednak, by mówiono nie tylko o ciągle podkręcanej współpracy z sieciówką, a przede wszystkim o kolekcji. W tym celu Olivier Rousteing na pokaz zaprosił rzeszę gwiazd oraz zadbał o to, by jego ubrania prezentowały najpopularniejsze modelki. Na wybiegu zobaczyliśmy więc Gigi oraz Bellę Hadid, Kendall Jenner, Joan Smalls, Doutzen Kroes, a także Polki - Monikę Jagaciak, Magdalenę Frąckowiak oraz Kasię Struss.

balamin 2016

Balmain na sezon wiosna-lato 2016

Kolekcja zaprezentowana na Paris Fashion Week została utrzymana w charakterystycznym dla Balmain klimacie. Trzon kolekcji stanowiły mocno przylegające do ciała sukienki o długości mini oraz biżuteryjne zdobienia. Na wybiegu dominował zamsz, interesujące plecionki, skóra z ciekawymi wycięciami oraz zwiewne falbany. Paleta kolorystyczna kolekcji to przede wszystkim jasny brąz, szmaragd, beże, czerń oraz złoto.

Co sądzicie o najnowszej kolekcji Balmain?


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 grudnia 2019, 16:24

Nasze propozycje