Poprzedni artykuł: Miłosna wiadomość od W.KRUK - zobacz propozycje przepięknej biżuterii... Następny artykuł: Zachwycające suknie ślubne z pokazów haute couture

Nosi rozmiar 44 i reklamuje bieliznę. Barbie Ferreira - nowa gwiazda modelingu?

Moda, , tagi: modelki, plus size
W ostatnim czasie w mediach robi się niezwykle głośno o modelkach, które z pełnych kształtów zrobiły swój największy atut. Jedną z nich jest Barbie Ferreira, która właśnie wystąpiła w kampanii Aerie - czy ma szansę stać się Kendall Jenner świata plus size?

W kampaniach bielizny czy strojów kąpielowych zazwyczaj mamy szansę zobaczyć modelki, które przypominają Aniołki Victoria's Secret - wyjątkowo szczupłe, wysokie, o nieprzeciętnej urodzie. A z takim wzorcem ma szansę identyfikować się bardzo mała liczba kobiet. Nic więc dziwnego, że coraz więcej marek rezygnuje ze standardowych kampanii i decyduje się na zatrudnienie modelek o pełnych kształtach. Tym tropem poszła marka American Eagle  - w reklamie promującej linię kostiumów kąpielowych Aerie wystąpiła Barbie Ferreira - niezwykle popularna w mediach społecznościowych nastolatka.

Barbie jest niezwykle dumna ze swoich kształtów, a zdjęcia z kampanii reklamowej podpisała - "tak też może wyglądać zdrowe ciało". W wywiadach często podkreśla, że chce pokazywać swoje ciało, takim jakim jest naprawdę, bez zbędnego retuszu.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 11:12

Zobacz także

Nasze propozycje